“מי שאחראי צריך לשלם את המחיר”

שעות לאחר האסון בו נהרג יוסף קילנסקי, תושב הקריות בן 74, לאחר שנתקע במעבר תת קרקעי בעיר, אמרה אישתו כי “מי שאחראי צריך לשלם את המחיר”. האזינו.

הטרגדיה בחיפה: שעות לאחר האסון בו נהרג יוסף קילנסקי, תושב הקריות בן 74, לאחר שנתקע במעבר תת קרקעי בעיר, אמרה אישתו כי “מי שאחראי צריך לשלם את המחיר”.

קילנסקי, אבא לשלוש בנות, היה בדרכו למועדון גמלאי אגד בקריית חיים,ואז אירע האסון “הוא היה איש משכמו ומעלה, עם לב רחב ונדיב, ותמיד דאג למשפחתו וחבריו”, סיפרה עליו אלמנתו, ירדנה. “הוא היה פעיל במועדון הגימלאים ועשה זאת מתון רצון ואהבה גדולה. אדם צנוע ונעים הליכות. זו טרגדיה שקשה לעכל אותה”.

 

קילנסקי נתקע עם רכבו במעבר תת-קרקעי ברחוב חלוצי התעשייה במפרץ חיפה. לאחר מכן הוא אותר ברכבו, פונה במצב קשה מאוד לבית החולים, עם חום גוף נמוך, שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. שירותי הכיבוי תחקרו את האירוע וטענו כי פעלו כראוי באירוע, למרות שלא איתרו את האיש בתחילה – אך כעת נשקלת במשטרה האפשרות לחקור את האירוע.

 

דובר כיבוי אש במחוז חוף, אורי ציבוטרו, התייחס בשיחה הערב (שלישי) עם ירון וילנסקי ויעקב ברדוגו  לאסון וקרא לפתוח בחקירה: “האירוע הזה הראוי שיתוחקר וראוי שיבררו עם כלל הגורמים שהיו קשורים בו”.

“הרכב היה מוצף עד למעלה. שלוש שעות לאחר מכן קיבלנו הודעה שנמצא גבר מחוץ לרכב”, תיאר ציבוטרו. לדבריו, ראוי לפתוח בחקירה, ויפה שעה אחת קודם. “במבחן התוצאה אדם כאן שילם בחייו, דבר שאסור היה שיקרה”.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.