מכתב לחייל חרדי: “הפסק להסתובב בבגדים אלו בתוך השכונה!”

ההסתה נגד חיילים חרדים בעיר בית שמש לא פוסקת. במכתב שהגיע לתיבת הדואר של חייל חרדי נשוי המתגורר בשכונה החרדית בעיר נכתב: “אנא ממך! אל תפגע בחינוך ילדינו! הפסק להסתובב בבגדים אלו בתוך השכונה!”, נאמר במכתב”. למקורביו אמר החייל: “אני לא חי בתחפושת, אני חייל ואני מתכוון להסתובב בשכונה עם מדים ואם זה לא נראה להם שיעברו לגור במקום אחר”

ההסתה נגד חיילים חרדים בעיר בית שמש לא פוסקת. במכתב שהגיע לתיבת הדואר של חייל חרדי נשוי המתגורר בשכונה החרדית בעיר נכתב: “אנא ממך! אל תפגע בחינוך ילדינו! הפסק להסתובב בבגדים אלו בתוך השכונה!”, נאמר במכתב”. למקורביו אמר החייל: “אני הולך עם האמת שלי עד הסוף, שום דבר לא יפחיד אותי”.

בעמוד הפייסבוק “חיילים מצייצים” פורסם מכתבו של החייל ב’ מהעיר בית שמש: “כשכן המתגורר בשכונה ברצוני להעיר לך על מנהגך להסתובב במדי צבא בשכונתנו. חינוך ילדינו לדרך התורה הינו הדבר הראשון במעלה”.

“והיות ובגדי הצבא מסמלים את ההיפך הגמור מכך, על כן בקשתי שטוחה בשם כל תושבי השכונה. אנא ממך! אל תפגע בחינוך ילדינו! הפסק להסתובב בבגדים אלו בתוך השכונה!”, נאמר במכתב.

צילום: פלאש 90
צילום: פלאש 90

הכותבים האלמונים הוסיפו: “אנו חיים למנוע כוונה זדונית זו. ידע כל הלובש בגדי צבא בשכונות חרדיות כי בכך הוא מסייע לתכנית השמד של הצבאי החילוני”, כתבו תושבי השכונה”.

בשיחה עם מקורביו הגיב החייל למכתב: “אני לא חי בתחפושת, אני חייל ואני מתכוון להסתובב בשכונה עם מדים ואם זה לא נראה להם שיעברו לגור במקום אחר. אנחנו חיים במדינה דמוקרטית. זה מגוחך לומר שאני מקלקל את חינוך ילדיהם. הם מתייחסים אליי כאל מוקצה מחמת מיאוס. הם לא מפחידים אותי”.

יצויין כי גם בימים אלו גורמים קיצוניים מפיצים פשקווילים במספר ריכוזים חרדיים התוקפים את החיילים החרדיים תוך שימוש בכינויי גנאי וקריקטורות לגלגניות.

עיקר המתקפה תועלה לעברם של החיילים החרדיים המשרתים במסלולי השח”ר המשלבת חיילים חרדיים בין שורותיהם. במודעות, בהן כונו החיילים החרדיים “חרד”ק.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. לשלוח מכתב אם בקשה זו הסתה ? ואוו אז אני מסית נגד אישתי

    דוד החקיין |
    הגב