מלזיה: המשטרה פרסמה את תמונת החשוד בהתנקשות

המצוד אחר המתנקשים שחיסלו את המהנדס הפלשתיני בקואלה לומפור נמשך. המשטרה המקומית פרסמה הבוקר תמונות של אחד המתנקשים. “מאמינים שהמתנקשים עדיין במדינה”, אמרו במשטרה

מלזיה: משטרת קואלה לומפור פרסמה הבוקר את תמונתו של אחד החשודים בחיסול המהנדס הפלסטיני פאדי אל-בטש בשבת. המפקח הכללי של המשטרה, טאן סרי מוחמד פוזי הארון, אמר כי התמונה התקבלה בעקבות גילוי האופנוע בו נסעו המתנקשים. לדבריו, “אנחנו מאמינים שהמתנקשים עדיין במדינה ומקווים שמי שיש לו מידע עליהם – ימסור אותו למשטרה”.

מפכ”ל המשטרה המלזית סיפר במהלך מסיבת עיתונאים בקואלה לומפור, על הפרטים הידועים עד כה למשטרה: לדבריו, שני אנשים על אופנוע ירו לפחות 14 יריות לעבר אל-בטש, ליד בית הדירות שלו בשבת, והרגו אותו במקום. לדברי מפכ”ל המשטרה האופנוע ששימש את המתנקשים, מסוג קוואסקי – ולא BMW כפי שפורסם בראשונה – נמצא נטוש ליד אגם במרחק של כמה קילומטרים מזירת הירי.

עוד הוסיף, כי לפי החשד של המשטרה, המתנקשים נכנסו למלזיה בסוף ינואר, אך לא ידוע לאיזה לאום הם משתייכים או מה מדינת המוצא ממנה הגיעו. “עדיין לא זיהינו אותם, אבל אנחנו חושדים שהם השתמשו בזהות מזויפת, גם כשנכנסו לארץ וגם כששהו כאן”, אמר הארון. הוא הוסיף כי ההרג “בוצע בצורה מקצועית מאוד”, אך סירב להגיב על דיווחים שמדובר במבצע של המוסד, או שבוצע על ידי מתנקשים מאומנים.

גופתו של אל-בטש תוחזר היום בערב לעזה דרך קהיר, לאחר טקס הלוויה בקואלה לומפור.

קלסתרוני החשודים

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.