מלחמה עם חיזבאלל-ה? תוקם חוות שרתים לאחסון נתונים בהיקף נרחב

התעשייה האווירית וחברת טקטוניק מקימות חוות שרתים שאמורה לספק רציפות תפקודית ברמות הגבוהות ביותר

התעשייה האווירית וחברת טקטוניק חתמו על הסכם להקמת חוות שרתים שתשרת את לקוחות מערכת הביטחון, משרדי הממשלה, ארגוני החירום וגופים נוספים.

שני הגופים יקימו יחדיו חווה שאמורה להיות חסינה בפני התקפות ולספק רציפות תפקודית ברמות הגבוהות ביותר. המיזם המשותף יעמוד בתקן המחמיר ביותר – Tier-4, והוא יהווה מענה לצרכים טכנולוגיים בחזית הביטחונית של ישראל.

חוות השרתים נועדה לאחסן ולעבד נתונים בקנה מידה נרחב, עם מערכות מתקדמות וטכנולוגיות חדשניות, תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של אבטחת מידע. מנכ"ל התעשייה האווירית, בועז לוי, אמר: "התעשייה האווירית משקיעה רבות במחקר ובפיתוח של פתרונות טכנולוגיים חלוציים, מותאמים במיוחד לצרכיה הייחודיים של מערכת הביטחון. השקעתנו בפרויקט זה משקפת את התחייבותנו הרחבה לשמירה על הידע והניסיון הרב שנצבר, ולחיזוק והעצמת היכולות האבטחתיות והטכנולוגיות של המערכת".

הוא ציין את שיתוף הפעולה עם טקטוניק ואמר: "בזכות שיתוף הפעולה עם חברת טקטוניק, נקים מערך שירותים טכנולוגי ואבטחתי מהדור החדש, שמשלב טכנולוגיה מתקדמת ואמצעי אבטחה חסרי תקדים. שיתוף פעולה זה מהווה לא רק קידום משמעותי ביכולתנו להתמודד עם אתגרים ביטחוניים מתפתחים, אלא גם תרומה חשובה למען בטחון ישראל".

לנוכח האיום ההולך וגובר על מתקני תשתית בישראל, אומרים בטקטוניק כי "הסכנות וההשלכות של פגיעה בתשתיות אסטרטגיות כיום ברורות לכולם ויש צורך להיערך אליהן מבעוד מועד. בתקופה האחרונה ישנה התעניינות רבה בפתרונות שטקטוניק מציעה ללקוחותיה גם מצד חברות פרטיות במשק".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *