“המנהלים והעסקנים ימשיכו לטוס לשוויץ”

דוד רוזנטל, יועץ תקשורת חרדי, יוצא נגד העסקנים שמובילים את בנות המגזר להוצאות תעודות “חסרות ערך” לטענתו {סערת הלימודים האקדמאים}

סערת הלימודים במכללות מעוררת סערה רבה ברשת: “כך נראה גועל נפש במירעו. ויסלחו לי הרבנים, הם לא אשמים”, כותב דוד רוזנטל, פובליציסטחרדי ויועץ אסטרטגי שמאשים את העסקנים.

בפוסט ארוך וחריף בפייסבוק מגולל רוזנטל את גרסתו לסערה, “הלימודים בסמינר שווים לצור על פי הצלוחית. אין שום משמעות לתעודה של סמינר. היא לא משתווה ואף לא מתקרבת לתעודה של מכללה אקדמית גרועה. לכל היותר היא תספיק לימים כדי להתקבל לקדם מכינה שתכשיר את הבת להשלים כל שהפסידה בסמינר, במאמץ להתקבל לאקדמיה”. כותב רוזנטל.

רוזנטל מוסיף וכותב כי הלימודים בסמינר הנם יקרים יותר מאשר לימודיים אקדמיים (תוך שקלול המלגות האוטומטיות לחרדים). מה עוד יודעים יודעי החן? שהמשכורות של המורות המקצועיות (שהרמה שלהן היא תחתית מינוס מינוס) בסמינר הן גבוהות בהרבה מן הממוצע המקובל. עוד ידוע כי גם המנהלים של הסמינרים מחתנים ילדים ברווח, נוסעים ברכבים יפים ושוהים בנופשים מתמשכים בשוויץ.

לסיום כותב רוזנטל: ” אז מי הטמבל שישלח את ביתו לרכוש ביוקר ובמאמץ רב תעודה חסרת משמעות, אשר לא היא תתפרנס ממנה אלא רק אלה שמוכרים אותה? מיהו רך הלבב אשר יוגיר מהונו הדל לשטות זו? מיהו קשה היום אשר יחסוך מפיתו כך לזכות למממן לפי צלוחיתו לצור עליה תעודה חסרת משמעות?

אז לא טמבל, אלא אברכים קשי יום, אשר שודלו להאמין כי האקדמיה היא תכלית האיסור. כי הם ראו תמונות רבנים החותמים ומתכנסים, כדי להמשיך לקיים את מונופול הרשע של תעשיית הסמינרים. הם לא מיודעי החן שקוראים באינטרנט מה נעשה בממון אותו חתכו מלחם יומם. הם קורבן, קרבן ציבור, הם אלה המשלמים את המחיר, הם המממנים הישירים את הנופש בשוויץ. העניים ביותר, הם המשרתים של המושחתים ביותר. חבר’ה, בואו נרגיע.

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כל מילה בסלע, צודק 1000 אחוז
  מה עושים???????? עד מתי יעשקו אותנו?
  הרבנים צדיקים ואין לנו מחלוקת על דעתם , הבעיה עם העסקנים שמוכרים להם לוקשים
  הרי רב’ חיים והרב שטיינמן לא ישבו במיכללות חרדיות ושמעו את חומר הלימודים
  אבל המנהלים שמיתפוצצים שמאות בנות עוזבות וזה פוגע להם בכיס מוכרים לרבנים שקרים

  ירושלמית |
  הגב