מנהלת הקמפיין של קלינטון עולה לישראל

מנהלת הקמפיין למגזר היהודי של קלינטון – שרה בארד, סיימה לאחרונה את תפקידה, ותגיע לחיות בישראל עם ארוסה, כך על פי דיווח של סוכנות הידיעות היהודית JTA. { תם עידן}

מנהלת הקמפיין למגזר היהודי של קלינטון – שרה בארד, סיימה לאחרונה את תפקידה, ותגיע לחיות בישראל עם ארוסה, כך על  פי דיווח של סוכנות הידיעות היהודית JTA.

על פי הדיווח, בארד החליטה לעבור לישראל טרם התקבלו תוצאות הבחירות, וזאת משום שארוסה הוא ישראלי.

בסוכנות הידיעות היהודית JTציינו כי למרות זאת היא לא מצאה מקום עבודה בישראל שעתיד לקלוט אותה לשורותיו.

בארד עבדה בקמפיין הבחירות של קלינטון בשנת 2008, כשהתמודדה מול ברק אובמה על ראשות המפלגה הדמוקרטית והפסידה. למרות זאת היא  המשיכה לעבוד ביחד עם הנשיא אובמה עד לתקופת הבחירות, אז שבה לעבוד עם הילרי קלינטון.

בארד עבדה כעוזרת של היו”ר דבי וסרמן שולץ שהתפטרה מתפקידה בוועידה הדמוקרטית במהלך הקיץ האחרון, לאחר ש”וויקיליקס” פרסמה אימיילים שהודלפו, לפיהם ניסו לפגוע במזיד בקמפיין של ברני סנדרס, שהתמודד מול קלינטון בפריימריז.

“מאז תחילת מערכת הבחירות, הילרי וציוותה טיפחו ותחזקו קשרים הדוקים עם מגוון רחב של ארגונים ותומכים יהודים, ובנו קשרים ארוכי-טווח עם הקהילה היהודית. הקמפיין היה זקוק למישהו או למישהי שהיו צריכים להיות בקיאים בקהילה המורכבת הזאת, בעלי ניסיון עשיר בקמפיינים, בעלי ידע נרחב בתחום זה, וכאלה שמרגישים בנוח באירועים פוליטיים שונים. שרה ענתה על כל הדרישות האלה”, מסר סטיב רבינוביץ, אסטרטג פוליטי בכיר העובד עם מטה קלינטון.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.