חשד: מנהל להקת “פרחי באר שבע” התעלל ב-15 קטינים

הותר לפרסום: מנהל להקת הזמר ״ פרחי באר שבע ״ נעצר בחשד לביצוע עבירות בקטינים שהשתתפו בלהקה . עד כה עלה חשד כי העבירות בוצעו בלמעלה מ- 15 קטינים בגילאי 10-16

שוב פרשיית התעללות בילדים בציבור הדתי לאומי, והפעם מנהל להקת הזמר ״פרחי באר שבע ״ שנעצר בחשד לביצוע עבירות בקטינים שהשתתפו בלהקה .

עד כה עולה כי העבירות בוצעו בלמעלה מ-15 קטינים בגילאי 10-16

צפו בכתבה על פרחי באר שבע – (אין קשר  בהכרח לנאמר בכתבה)

לפני כשבועיים נפתחה חקירה בתחנת באר שבע, בגין חשד לביצוע חמורות מין בקטינים כנגד החשוד שמנהל להקת זמר “פרחי באר שבע”, עד כה עלה חשד כי העבירות בוצעו בלמעלה מ- 15 קטינים בגילאי 10-16   כאשר יש יחסי תלות ומרות בינם לבין החשוד.

לחשוד מיוחסות עבירות של מעשי סדום בקטין מעשים מגונים בקטינים הטרדה בקטין, שידול  קטינים לביצוע עבירות תמורת כסף , ופרסום חומרי תועבה , החשוד קשר את עצמו לחלק מהעבירות המיוחסות לו.

קצין חקירות של תחנת באר שבע רפק דורון אלוני ציין כי החקירה החלה בעקבות מידע שהגיע לתחנת באר שבע אודות שני מקרים וכרגע החקירה הסתעפה וישנם 15 קטינים וככל הנראה ישנם נערים נוספים.

.עוד הוא ציין כי החשוד ביקש צו איסור פרסום על פרטיו ואילו המשטרה התנגדה לכך לנוכח העובדה שהחשוד היה בקשר עם קטינים רבים וייתכן וישנם קורבנות נוספים וכי החקירה נמשכת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.