מסתמן – היום: היום האחרון של רון קובי כראש העיר

הערב תתקיים ישיבת המועצה בניסיון הרביעי והאחרון של ראש עיריית טבריה רון קובי להעביר את התקציב. אם לא יצליח, המועצה תתפזר, והוא יוזמן בתוך שבועיים לשימוע במשרד הפנים

הערב ינסה ראש עיריית טבריה, רון קובי, להשיג רוב לתקציב העירייה – בפעם הרביעית, לאחר שנכשל בשלוש ישיבות המועצה הקודמות.

אם לא יימצא רוב להעברת התקציב, כמו שזה נראה כרגע, משרד הפנים ימנה וועדה קרואה לעיר וככל הנראה רון קובי יפוטר, לאחר שימוע במשרד הפנים שיתקיים בתוך שבועיים, ובמקומו יכהן בעיר יו”ר הועדה הקרואה שיבחר מטעם משרד הפנים.

אמש הודיע רון קובי שלראשונה ישיבת המועצה תתקיים ללא קהל.

קובי הודיע בשידור עמוד הפייסבוק שלו: “כל מי שרוצה להרוס את טבריה לא ניתן להם, טבריה לא תחזור אחורה לימי החושך. הכל פה יהיה פתוח בשבת. הימין החילוני לא עוצר רק בטבריה. מפה נסלק את אריה דרעי מהשלטון”.

עוד אמר אמש בשידורו, שישיבת המועצה הערב תהיה ללא נוכחות קהל, “כי הקהל רק הורס את הישיבות, ועבור מי שרוצה לצפות בישיבה המועצה, תהיה הקרנה באולם יד לבנים, שם יבואו לראות אלו שרוצים לצפות”.

חבר מועצה מהאופוזיציה אומר ל’אקטואליק’: “זה בזיון שהוא רוצה לסגור את המועצה לקהל. אם זה היה ראש עיר אחר ורון קובי היה באופוזיציה, קובי היה תוקף ואומר שרוצים למכור את טבריה. מה הוא יגיד עכשיו?”.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. לאן נעלמה השקיפות לתושבים אם היה ראש עיר אחר עושה זאת היה מעלה פריצת שידור אדיוט שיעוף כבר מאסנו בך ובשכמותך

    לאן נעךמה השקיפות שדיבר עליה לתושבים מאסנו בךך שחרר אותנו מהעונש שלך ותעוף לתל אביב למשפחה שלך אם יש כזו בכלל שמעוניינת בך

    שלומית פרץ |
    הגב