השחקנית ענת וקסמן: “מצביעי ביבי – כמו טיסת השוקולד” (וידאו)

גרבוז 2: השחקנית ענת וקסמן תקפה בחריפות את מצביעי הליכוד, זלזלה בהחלטה שקיבלו וטענה שההצבעה שלהם “לא רציונלית”. צפו בדברים

במסגרת סרט תיעודי שישודר בערוץ 2 יצא כתב חדשות 2 דני קושמרו למסע ברחבי הארץ בניסיון לבדוק האם נוצרו כאן שתי מדינות לעם אחד. אחת המרואיינות היא וקסמן שתקפה במילים חריפות את מצביעי נתניהו.

“אני לא אמליך לעצמי כזה מנהיג”, אמרה וקסמן, תושבת תל אביב, על ראש הממשלה בנימין נתניהו. “סליחה, אבל ה’שוקולדים’, זה המלך ש… האשכנזי, העלק נאור, עם המבטא האמריקני עם הנאומים האלו…יושב וכותב נאומים וסרטונים”.

צפו בראיון עם וקסמן לקושמרו (באדיבות רשת)

“איך זה קשור לסרטון השוקולד?”, שואל קושמרו ווקסמן משיבה: “זה האלו שצועקים ‘רק ביבי! רק ביבי!’ וקללה. ‘רק ביבי! תן לי רק ביבי!’. זה נורא פשוט באיזשהו אופן. הוא לא צריך לשכנע אותם. את המשוכנעים לשכנע? הוא רק אומר ‘ערבים’ והם יוצאים מהחורים. אין עם מי לדבר בכלל. שוב, אנחנו הבועתיים, התל-אביבים, אני מוכנה להכיל אתכם, בואו נדבר. אבל זה גדול עלינו. זה קשי יום… זה עמים אחרים, לצערי”.

בימין הגיבו בחריפות לדברים. סגן השר אופיר אקוניס מהליכוד הגיב לדברים בעמוד הפייסבוק שלו וכתב: “מה עובר בראשו של אדם כשהוא מתבטא בגסות כזאת, בפטרונות ובהתנשאות על אדם אחר? ענת וקסמן, כמשל. המחלוקת האידאולוגית עם השמאל, שתולדותיה כתולדות התנועה הציונית, מעולם לא גרמה לי ולחבריי, לחשוב ולהתנהג, כפי שמתבטאים אחדים מאלה המכנים עצמם ‘אנשי רוח’. יאיר גרבוז, עמוס עוז, תיקי דיין, אלונה קמחי, אביב גפן, ענת וקסמן”.

“לא נמאס לכם מהבוז שאתם רוחשים לציבורים עצומים שלא חושבים כמוכם?”, המשיך אקוניס. “הרי הדבר הגזעני ביותר והמכוער ביותר הוא לחשוב שהתרבות שלכם טובה מזו של זולתכם. העם אמר את דברו. אשרינו שכך אמר! תתרגלו”.

ח”כ מירי רגב (הליכוד) טענה כי וקסמן היא “שחצנית ואליטיסטית – חוץ מאשר לקרוא לנו עכברים, היא כינתה אותנו בכל כינוי אפשרי. מעניין איזו גבינה נתנו לה להריח, שגרמה לה לצאת מהמחבוא שלה ולחשוף את הדמות היהירה והגזענית שלה. די נמאסתם, תלמדו לקבל את החלטת הרוב. אנחנו הליכודניקים, הליכוד בראשותו של נתניהו, נמשיך לפעול למען עם ישראל, ארץ ישראל ותורת ישראל”.

גם ח”כ דני דנון הגיב לדבריה של וקסמן: “מצער לראות שישנם אנשים בשמאל שממשיכים להתעסק בהכפשות ולא לקבל את הכרעת העם שהתקבלה בצורה דמוקרטית. כל אזרח רביעי במדינת ישראל שם מחל בקלפי ובחר בליכוד. תנועת הליכוד תמשיך להוביל את המדינה גם בשנים הקרובות על פי הערכים שבזכותם נבחרנו להנהיג ולא במקום חלומות בע”מ של אנשים שמסרבים לצאת מהבועה בה הם חיים”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.