עד המדינה להרב מצגר בעימות: “קיבלת מיליונים והפקרת אותי”, הרב מצגר לעד: “שקרן” – צפו בוידאו

 

בעימות שערכה המשטרה בין הרב הראשי לשעבר, יונה מצגר לבין עד המדינה שהיה בין האנשים הקרובים אליו ביותר, הועלו האשמות קשות כלפי הרב מצגר מעד המדינה.

הרב הראשי לשעבר יונה מצגר שוחרר למעצר בית, אך כחלק מהחקירה הוא עומת ביום שני עם עד המדינה שהאשים אותו בקבלת מיליוני דולרים במזומן.

בעימות עלו טענות קשות מצד העד, הוא טען שהוא העביר למצגר מיליוני דולרים במזומן, באופן אישי מאנשי עסקים בארצות הברית, רוסיה ומדינה נוספת במזרח אירופה.

עוד אמר בעימות כי מצגר חשב להפיל את התיק עליו “תגן עליי כמו ששולה זקן הגנה על אולמרט – אתה הפקרת אותי”! טען העד בעימות מול הרב.

מצגר הגיב בכעס רב ולדברי העד וכינה אותו – שקרן.

כשהתייחס למפגש שלאחר מעצרו הראשון של מצגר, אמר עד המדינה כי הרב הציע לו כסף רב על מנת שייקח את האחריות עליו וישבש את החקירה.

צפו בכתבה באדיבות ערוץ 10:

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. צריך לחוקק חוק בכנסת שיבטל את המושג שנקרא עד מדינה. עד מדינה מוכן לעשות הכל, בכל דרך אפשרית, ובמיוחד לשקר, על מנת שיקלו בעונשו.
  כשם שביטלו את הערבים למשכנתאות, כך צריך לבטל לחלוטין את עדי המדינה.
  כיצד יכול אדם שיודע שעליו לשתף פעולה עם המדינה בכדי שזו תגמול לו בהקלה בעונשו, להעיד עדות אמת?
  הרי ברור לו שזה או הוא או “הקורבן” האומלל… ומכאן הדמיון עולה על כל מציאות!!!

  ורד |
  הגב
 2. כל מי שחוב שיש לו תשובה מוזמן לענות !
  ביהדות קיים מושג שע”פ שניים עדים יקום דבר, אך כאן בעולם השקר והבלוף די להם בעד אחד, וא”כ איך ניתן למנוע מה”עד” התורן מלספר סיפורים שלא היו ולא נבראו ואינם אלא פרי דמיונו, הרי כעת שהמושכות ניתנו בידיו הוא יכול להעליל מה שהוא חפץ הלא “עד מדינה” הוא? הלא באפשרותו להמציא עלילות שוא כפי יכולתו בלי שהוא עומד בחקירות ודרישות צולבות מול העד השני כמחוייב בתורת ישראל? גולש יקר! כשנמצאים לפנינו שני הדמויות – הרב מצגר שהינו ת”ח ובעל מעלה וכנגדו איש ירוד שהחליט לנקום ב”בוס” שלו וכי יש איזה בדל של ספק למי יש להאמין ? דומני ש”שימפנזה” הוא תואר מחמיא יותר מהתואר המחליא “עד מדינה” [סליחה אם העלבתי אותכם שימפנזות יקרות]

  ישר דרך |
  הגב
 3. הפרקליטות כמו תמיד עסוקה בלגייס עדי שקר כי אין לה שום הוכחות לעלילות ולתיקים שתופרת

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. הרב מצגר צדיק וקדוש —-והקדוש ברוך מלך העולם מלך מלכי המלכים הוא אוהב אותו עד מאוד

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב