מצוקת הדיור: שר השיכון אריאל ואלי ישי סיירו בהר יונה – צפו בתמונות

 

שר הבינוי והשיכון אורי אריאל קיים ביקור מיוחד בפרויקט הבניה לציבור החרדי בשכונת הר יונה בנצרת עילית.

להר יונה הגיע שר הבינוי והשיכון על מנת לעמוד מקרוב אחר התקדמות פרויקט הבניה והרחבתו על מנת לסייע למצוקת הדיור הקשה בציבור החרדי.

אל השר אורי אריאל התלווה בביקור המיוחד גם ח”כ הרב אלי ישי מי שהיה במשך שנים רבות יו”ר ש”ס והיה מיוזמי פרויקט הבניה לציבור החרדי בנצרת עילית.

בעת כהונתו כשר הפנים פעל הרב אלי ישי רבות על מנת לקדם את הבניה בשכונת הר יונה, והיום התלווה לשר השיכון בביקורו על מנת לסייע לשר לפעול למען מציאת פתרונות דיור נאותים לציבור החרדי.

כן התלוו לשר בסיורו, ראש העיר שמעון גפסו, בכירי העירייה, ראש השכונה ועסקני הציבור החרדי המקדמים את הבניה בשכונת הר יונה.

לסיור התלווה גם שמוליק שטיין, עוזר ראש העיר שמעון גפסו להתיישבות.

במהלך הסיור העלו ראשי השכונה את הבעיות השונות כשהשר אורי אריאל שרואה לנגד עיניו את המשימה לסייע למצוקת הדיור החרדית,  מבטיח לעמוד לימין השכונה במציאת הפתרונות לכל הבעיות.

שר הבינוי והשיכון אורי אריאל: “מאז כניסתי לתפקיד אני פועל במישורים רבים על מנת לפתור את מצוקת הדיור בציבור החרדי. בחודשים האחרונים סיירתי בגבעת זאב, ביתר עילית, קרית מלאכי, תל ציון, קרית גת וצפת וביקשתי לעמוד מקרוב אחר פתרונות הדיור לציבור החרדי ובקביל קיימתי ישיבות רבות עם רבני וראשי המגזר על מנת לאתר פתרונות איכותיים. אמשיך לפעול ככל יכולתי על מנת למצוא פתרונות למצוקת הדיור החרדית ואני מודה לח”כ הרב אלי ישי שמסייע לי בכך. ח”כ הרב ישי היה מיוזמי הר יונה והוביל להקמתו ועל כך אני מוקיר ומעריך אותו והקשר בינינו ימשיך ויתעצם”.

ח״כ אלי ישי אמר במהלך הסיור: “לפני ארבע שנים בתחילת הקדנציה כשר הפנים הגעתי לפה יחד עם גפסו והחלטנו יחד להתחיל לקדם את זה. פניתי לראשי הקהילות החרדיות וקיימתי עשרות שיחות לקדם את הפרוייקט ואני שמח להגיע לפה היום ולראות שהפרוייקט הולך ומתקדם”.

ראש עיריית נצרת עילית שמעון גפסו הודה לשר השיכון על העזרה והתמיכה לעיר ובפרט ל׳הר יונה׳ עוד בהיותו ח״כ, כמו”כ הודה לח״כ הרב אלי ישי שהיה הראשון שהאמין בפרוייקט הר יונה ג׳.

2 3 4 A1 A1_1

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.