מצייץ בפיג’מה וזולל סטייקים: סדר היום של טראמפ

בכתבה נרחבת שמפרסם הבוקר “הניו יורק טיימס”, מתארים יועצים ועובדים בבית הלבן את סדר יומו של הנשיא

מה באמת עושה טראמפ בבית הלבן? בכתבה נרחבת שמפרסם הבוקר “הניו יורק טיימס”, מתארים יועצים ועובדים בבית הלבן את סדר יומו של הנשיא.

נשיא ארה”ב דונלד טראמפ מתעורר מדי יום בסביבות חמש וחצי בבוקר, ומיד מדליק את הטלוויזיה שבחדר השינה הראשי של הבית הלבן. הוא מזפזף בין הערוצים השונים, בתחילה צופה ב–CNN לאחר מכן עובר ל–Fox & Friends.. חבריו מספרים שלפעמים הנשיא צופה ב–”Morning Joe” ברשת MSNBC, מפני שהתוכנית נותנת לו השראה להמשך היום.

עוזריו מספרים כי טראמפ מצייץ בטוויטר לפני שהוא יוצא מהמיטה. לחדר העבודה שבאגף המגורים, הוא נכנס לעיתים כשהוא עדיין בפיג’מה. שם, פותח הנשיא בשיחות טלפון עם בכירים מכל רחבי תבל.

בעבר, עוזרים ומבקרים זרמו ובאו לחדר הסגלגל אל טראמפ כדי לסייע לו בעצות או רק כדי לפטפט. כתבים מהניו יורק טיימס, נכנסו באחת הפעמים ויצאו לא פחות מ–20 אנשים. כיום, מאז כניסתו שג’ון קלי נכנס לתפקיד, דלת החדר סגורה. הכניסה נחסמה למבקרים. כמעט.

הנשיא נפגש לעתים קרובות עם בתו איוונקה טראמפ, שמשמשת יועצת בכירה, עם מנהלת התקשורת החדשה הופ היקס, עם מזכיר הסגל רוברט פורטר ועם יועצתו קליאן קונוויי.

בכתבה מביאים עוד פרטים מחייו של טראמפ, כך למשל טראמפ תמיד נהנה לרכל בזמן שהוא אוכל סטייק עשוי היטב, שלצדו סלט הטובע ברוטב רוקפור. על השולחן, נמצאות קעריות מלאות רוטב בשר. טראמפ אוהב לסייים את ארוחותיו בקינוחים ענקיים, עם גלידה בכמויות גדולות.

“אני לא צופה הרבה בטלוויזיה”, כך הודף טראמפ את השמועות על כך שמרבית היום הוא מבלה ברביצה על ספת הטלווזיה. “אני יודע שהם אוהבים להגיד – אלה שלא מכירים אותי – הם אוהבים להגיד שאני צופה בטלוויזיה. אנשים שיש להם מקורות כוזבים – אתם יודעים, כתבים כוזבים, מקורות כוזבים. אבל לא יוצא לי לראות הרבה טלוויזיה, בעיקר בגלל המסמכים. אני קורא המון מסמכים”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.