מקורבי פירר: “הפמניסטיות ניצחו את הילדים החולים”

כמה שעות לאחר החלטתו של הרב פירר לבטל את מופע ההתרמה לעזרא למרפא בשל הלחץ הציבורי כנגד הדרת הנשים מהבימה, מקורבי הרב פירר תקפו את הנשים הפמניסטיות בעקבות ביטול האירוע

כמה שעות לאחר החלטתו של הרב פירר לבטל את מופע ההתרמה לעזרא למרפא בשל הלחץ הציבורי כנגד הדרת הנשים מהבימה, מקורבי הרב פירר תקפו את הנשים הפמניסטיות בעקבות ביטול האירוע – ״אולי עשר שנים שאנחנו עורכים את האירוע הזה ושום דבר לא קורה, ואז באו הטיפשים האלו עם רגשי הנחיתות והנשים המסכנות שזקוקות ל״צומי״ ועשו מה שעשו.”, אמרו המקרובים לידיעות,

אותם מקרובים תהו, “אם תהיה להם בעיה רפואית הם יבואו לפירר? אז את מי הם ניצחו? את אלפי הילדים שלא יקבלו טיפול בגללם״.

כזכור, יו”ר עזרא למרפא מיילך פירר הודיע אתמול (שני) על ביטול מופע המחווה לשלמה ארצי בערב התרמה למען אגודת “עזרה למרפא” – וזאת לאור בקשת האמנים החילונים שדרשו כלפות עליו עם עם שירת נשים.

“אבקשך שלא לקיים את מופע ההתרמה”, כתב הרב פירר יו”ר עמותת ידידי העמותה. “מעולם לא התערבתי ולא עסקתי בארגון ערבי התרמה. האגודה זכתה לשרת עד היום יותר ממיליון אנשים. אני שואב כוחי מההלכה, אני גאה באורח חיי ודבק במשימת חיי: הצלת חיים ואהבת הזולת, השונה והאחר”. פירר קיבל במשך השבוע מכתבים מאנשים רבים, בהם נשיא העליון לשעבר, אהרון ברק, שכתב לו ברכה חמה לפועלו השיוויוני למען כלל ישראל; חתן פרס נובל ישראל אומן; פרופסור מרדכי שני, לשעבר מנכ”ל משרד הבריאות ובית החולים שיבא; ורבים נוספים.

כזכור, שלמה ארצי עצמו מתח ביקורת על הדרת הנשים מהאירוע. “כל חיי שרתי והופעתי על במות עם נשים ואף כתבתי דואטים רבים אותם שרתי עם זמרות”, כתב בעמוד הפייסבוק שלו ביום רביעי האחרון. “אמנם זהו ערב למען מטרה נעלה ואכן כל אחד רשאי להשתמש בשיריי, אבל אני מתכוון כעת לעשות כל שביכולתי לשכנע את כבוד הרב לשנות את דעתו”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.