מקלב חורש את השטח • “אף פעם לא ראיתם ויכוח בינינו” (וידאו)

בחירות 2015: לקול צלילי המתקפה נגד קמפיין המפלגה, ח”כ אורי מקלב מ’יהדות התורה’ לא נח לרגע והצפין למסע מיוחד בצפון שם נפגש עם ראשי התנועה המקומיים ופעילי השטח. מקלב בכינוס למאות נכים: “השלנו מעלינו במשך כל הקדנציה – את כל ההשתייכות הפוליטית! אף פעם לא ראיתם וויכוח בינינו גם בתוך ועדות בכנסת”. צפו בוידאו

חבר הכנסת אורי מקלב מ’יהדות התורה’ לא נח לרגע. הבוקר הוא השכים קום ויצא למסע יומי בצפון הארץ. המסע נפתח בסיור במירון יחד עם ועדת הפנים של הכנסת לקראת ל”ג בעומר. לאחר מכן הצפין לעיר צפת שם נפגש עם עם נציגי ופעילי ‘דגל התורה’ המקומיים.

בהמשך המסע, הגיע מקלב לרכסים שם נפגש עם יו”ר המועצה יצחק רייך, מקלב אף העניק לרייך תשורה על פועלו במשך ימות השנה עבור תושבי המועצה במסירות עילאית.

לאחר מכן הגיע מקלב לקרית ביאליק שם השתת, בפאנל מיוחד מטעם עמותת אהב”ה – ארגון הנכים בישראל המיוחד, שהשיק פאנל פוליטי חברתי בנושא זכויות ילדים, אנשים עם מוגבלויות ומשפחותיהם – חקיקה, בירוקרטיה ופוליטיקה.

בפאנל השתתפו: חה”כ אורי מקלב, אלי ישי, אורית סטרוק, אילן גילאון, קארין אלהרר, חכ”ל מוץ מטלון, יואל חסון ורועי פולקמן מ’כולנו’.

ח”כ מקלב בנאומו בפאנל לצד חבריו מיתר המפלגות אמר: “שאלנו מי מגיע, מי יושב ומי מופיע יש לנו נושא אחד משותף, השלנו מעלינו במשך כל הקדנציה – את כל ההשתייכות הפוליטית! אף פעם לא ראיתם וויכוח בינינו גם בתוך ועדות בכנסת, באנו לכאן עם מחנה משותף”.

מקלב הוסיף: “אני נמצא פה כדי לנסות לקדם ולהזדהות עם המאבק והדרישות. לא מבקש שתצביעו לי . כולנו נעמוד מול הסכמים קואליציוניים נבקש ונקים ועדה רוחבית של כל המשרדים שתסיק מסקנות על הדרישות והצרכים המיוחדים שלכם”.

צפו:
[alooma ref=”1183feae3089103517569bf57c3677ea.mp4″ src=”1″ autoplay=”0″ pid=”0″]

AhTKyo_YDfffLvzxKBwoICEgPbMfxCMZal1kBntDHqnr

Ai9qL5MMtXOOhHCmv8Vbb-7BGbHEmV0y9JVd7t_qT9tL

AlaFcKJmmgJg6i8Z7YrSWYOdoMkVR_vYWwRiKN1IUy4M

AlET0lGHKI1EEW5bA8akOVO05NRmNHpeazoGjH5wf21g

Ar2-CGp-R4JsB4YJBTSE7ezl46ReGIBFM3agT4J7b_-R

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מקלב אתה עובד כמו פראייר אחרי הבחירות יעפו אותך כדי שיעקב אשר הכנס,זכור !!!אם לא יכנס השישי של בעלז׳ לא יצליחו להרים אותך אתה במו ידך מביא לאפשרות של סילוקך חבל עליך …

    ידיד- מקלב |
    הגב