פרסום ראשון: מקלב חושף: הציעו לגפני תפקיד שר אך סירב • וידאו

פרסום ראשון: הציעו לחבר הכנסת גפני להיות שר אך הוא סירב, את הדברים אמר חה”כ אורי מקלב ליו”ר וועדת הכספים חה”כ משה גפני בטקס קבלת אות הפרלמנטר המצטיין מהמכון הישראלי לדמוקרטיה. “הוצע ליו”ר וועדת הכספים להתחלף מתפקיד יו”ר וועדת לתפקיד שר, אך גפני סירב”, גפני שנכח באולם. הסכים עם הדברים.

פרסום ראשון ב’קוקר’: הציעו לחבר הכנסת גפני להיות שר אך הוא סירב, את הדברים אמר חה”כ אורי מקלב ליו”ר וועדת הכספים חה”כ משה גפני בטקס קבלת אות הפרלמנטר המצטיין מהמכון הישראלי לדמוקרטיה. “הוצע ליו”ר וועדת הכספים להתחלף מתפקיד יו”ר וועדת לתפקיד שר, אך גפני סירב”, אמר מקלב, גם  גפני שנכח באולם. הסכים עם הדברים.

בתוך כך, המכון הישראלי לדמוקרטיה העניק היום (רביעי) לחבר הכנסת משה גפני מיהדות התורה את אות הפרלמנטר המצטיין. יושב ראש ועדת הכספים ח”כ גפני קיבל את אות הפרלמנטר מהמכון הישראלי לדמוקרטיה.

בטקס הענקת האות אמר יושב ראש הכנסת יולי אדלשטיין כי “גפני מנפץ סטריאוטיפים יום יום במאבקיו למען איכות הסביבה ובכל תחומי החיים. בהחלטה להעניק לח”כ את האות נכתב: “אנו מתכבדים להעניק לחבר הכנסת משה גפני את הפרלמנטר על פעילותו כחבר כנסת בשנה הראשונה של הכנסת ה-20, האות מוענק לחברות ולחברי הכנסת שפעילותם בלטה במיוחד במושב החולף, ובכך הם מילאו את תפקידם כנציגי הציבור ותרמו לקידום מעמדה של הכנסת ולחיזוק הדמוקרטיה בישראל. על כן הם ראויים לשמש דוגמה ומופת לכל עמיתיהם”.

“במהלך השנה הראשונה של הכנסת ה-20 הוא פעל בלא לאות, לקידום חקיקה בתחום עיסוקה של ועדת הכספים שבראשותו, ובפרט למען אוכלוסיות חלשות כמו נכים והורים לילדים החולים במחלות קשות. על פעילות זו, ועל פעילותו כחבר כנסת בכלל, מוענק לח”כ משה גפני אות הפרלמנטר תשע”ו-2016”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.