מקרן ששטח ההקרנה שלו כ־500 אינצ' יימכר במחיר נמוך ממחירו של מסך "75

אפסון, יצרנית האלקטרוניקה היפנית, הכריזה על מבצע מכירות מוגבל בזמן לרכישת המקרן שלה שעשוי לחסוך מבתי ספר רבים את הצורך ברכישת מסך ענק והתקנתו

זקוקים למסך ענק לבית הספר, לישיבה או לבית הכנסת? אולי הגיע הזמן לוותר על המתקן הכבד והיקר ולעבור או נכון לומר, לחזור לימי המקרן העליזים.

בימים בהם מסך 65 אינץ' עולה בין 5,000 ל־6,000 שקל ומסך מיני-לד 75 אינץ' עולה סביב 8,000 שקל, שלא לדבר על ההתקנה, הביטוח וההגנה עליו, מודיעה יצרנית האלקטרוניקה 'אפסון' היפנית על פיתרון חלופי ומשכנע ביותר:

מקרן ששטח ההקרנה יכול להגיע עד 500 אינץ' (12 מ"ר). כל זה מבלי לאבד מחדות התמונה והצבעים הטבעיים, ועם תפוקה גבוהה במידה שווה של אור לבן וצבעוני. בשבועות הקרובים ועד לתאריך ח' תמוז, יימכר המקרן במחיר  של 5,990 שקלים בלבד. באפסון מבהירים כי המחיר יישמר עד גמר המלאי או עד התאריך האמור. נזכיר כי בעקבות המלחמה חלו שיבושים בהובלה הימית ומכאן גם שהמלאי אכן עלול להיגמר.

היתרון הגדול של המקרן על פני המסך הוא בהיותו מכשיר קומפקטי ונייד שניתן לנייד ממוסד למוסד בקלות רבה. כך שמספר בתי ספר יכולים להסתפק במקרן אחד. מה שלא ניתן לומר על מסכי ענק של 65 אינצ' ויותר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *