מרן הגראי”ל שטיינמן עודכן על תוצאות הבחירות (גלריה)

חברי הכנסת של ‘דגל התורה’ נכנסו למרן הגראי”ל שטיינמן לעדכנו על תוצאות האמת ומספר המנדטים לה זכתה ‘יהדות התורה’. הח”כים התייעצו עם הגראי”ל בשאלת התמיכה לראשות הממשלה ובנשוא המו”מ הקואליציוני: “ביקשנו שני דברים בלבד: החזרת תקציבי הישיבות וביטול גזירת הגיוס”.

בכירי ‘יהדות התורה’ קיימו היום התייעצות בביתו של מרן ראש הישיבה הגראי”ל שטיינמן בנושא המו”מ הקואליציוני. קודם לכן עדכנו את ראש הישיבה על תוצאות הבחירות.

בכיר ב’דגל התורה’ שוחח עם ‘קוקר’ ואמר כי בתנאים שככל הנראה צפויים להציב ולהתחייב בליכוד, מרן ראש הישיבה יורה על כניסה לממשלת נתניהו.

“לאורך כל מערכת הבחירות, לא ביקשנו כיבודים ולא דרשנו תיקים, תארים או שדרוג פוליטי”. ביקשנו שני דברים בלבד: החזרת תקציבי הישיבות וביטול גזירת הגיוס”.

עוד הוא הוסיף כי ‘יהדות התורה’ תדרוש כתנאי להצטרפותה לממשלה הצהרה פומבית של נתניהו שבה הוא יודיע כי יחזיר את תקציבי הישיבות ויבטל את הסנקציות הפליליות על חוק הגיוס, במידה ולא, ‘יהדות התורה’ תדחה את מסמך ההבנות שיוגש מטעם הליכוד לקראת הרכבת הקואליציה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מדוע מקלב יושב מאחור ממול סורוצקין …..האם כבר הועף אחורה……מקלב סורוצקין נראים באבל……מברור צורת ההצבעה אין גידול של יותר 5000 קולות בפרפריה ולכן אין הצדקה לתת לסורוצקין מקום ריאלי בעתיד הוא לא סיפק את הסחורה….ניצחון לחרדים העובדים הם סיפקו את קולותיהם בערים החרדיות בשביל יעקב אשר…יש בערים החרדיות תוספת של 5000 קולות +5000קולות פסולים של הפלג הירושלמי שזה הגידול הטבעי של הציבור החרדי,וברור שתחת נמנעי הפלג הירושלמי15000 קולות (בנוסף לקולות הפסולים) הצביעו הפעם החרדים העובדים…החשבון הזה לא כולל את מספר הזיופים שקשה לחשבם….

    חשבונאי ישר |
    הגב