מרן הגר”ח הורה: “להיכנס למו”מ עם אבוטבול”

לאחר של התייעצות מרן הגר”ח קניבסקי הורה לרבני דגל התורה להיכנס למו”מ עם אבוטבול בדרישה לקבל את כל מה שמגיע בדין לציבור הליטאי, גם דגל התורה הוציאה הודעה רשמית

הבוקר, מרן הגר”ח קניבסקי הורה לרבני דגל התורה להיכנס למו”מ עם אבוטבול בדרישה לקבל את כל מה שמגיע בדין לציבור דגה”ת מתוך הנחה שאם המו”מ נכשל יחזרו לקבל היתר להתמודדות עצמאית .

כמה דקות לאחר הודעת בית הגר”ח, דגל התורה יצאה בהודעה רשמית: “מרנן גדולי התורה שליט”א הורו הבוקר להנהלת “דגל התורה” לפתוח במו”מ עם ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול לגבי הבחירות הקרובות, ולאחר מכן ישובו עם תוצאות המו”מ לגדולי התורה”.\

ראשי העיר משה אבוטבול מסר בתגבוה לאקטואליק כי “האינטרס שלנו כציבור החרדי זה להיות מואחד והוא מברך את רבני דגל התורה על החלטתם להיכנס למשא ומתן שיביא לשלום בעיר”..

כזכור, השבוע פרסמנו לאחר שראש העיר בית שמש משה אבוטבול כבר סגר עם הליכוד ועם עוד קבוצות בבית שמש על תמיכה בו לראשות העיר, וגם אגודת ישראל והחסידויות הצהירו כי יתמכו בו, מה שאפשר לראות מידי יום כמעט על דפי היומונים החרדים, דווקא בגזרת ‘דגל התורה’ עוד לא היה תשובות ברורות.

ראשי דגל עשו שרירים עד הרגע  האחרון בניסיון  נואש וחסר סיכוי להריץ מועמד מטעמם לראשות העיר בית שמש. אחרי הכינוס עלו חברי הכנסת לביתו של הגאון הגדול רבי גרשון אדלשטיין בכדיי להיוועץ איתו בנושא, והם אמורים היום להיפגש עם רבני בית שמש, ולאחר כל זה – לעלות לביתו של מרן שר התורה הגאון רבי חיים שיקבל את ההחלטה הסופית שתשפיע רבות על הציבור החרדי בערים השונות בכל הארץ.

בכיר בש”ס המקומית אומר ל’אקטואליק’: “מה ש’דגל’ עושים זה הצגה. בסך הכול הם רוצים לקבל תפקיד במקום אחר, כי בבית שמש הם יודעים בבירור שאין להם סיכוי מול אבוטבול. אני לא רואה אדם מסורתי שיצביע לדגל התורה במקום לאבוטבול. תראה לי אנשים כאלה”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.