מרן הגר”ח: “הלימודים בישיבות ובכוללים כרגיל”

מרן הגר”ח קנייבסקי הורה בדקות האחרונות כי לעת עתה יתקיימו הלימודים כרגיל תוך הקפדה על כללי הזהירות. מרן שר התורה התבטא כי  איש לא מת בישראל מהנגיף וכי יש להמשיך כרגיל.

מרן הגר”ח קנייבסקי הורה בדקות האחרונות כי לעת עתה יתקיימו הלימודים כרגיל תוך הקפדה על כללי הזהירות. מרן שר התורה התבטא כי  איש לא מת בישראל מהנגיף וכי יש להמשיך כרגיל.

מחר יקיימו מרן הגר”ח קנייבסקי ומרן ראש הישיבה הגר”ג אדלשטיין התייעצות לגבי המשך המצב.

 

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הציונים רק רוצים לבטל תורה כמו היונים עמלק והמן וכו'

  אבל הציונים רק רוצים לבטל תורה כמו היונים עמלק והמן וכו’

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. לפעמים יותר טוב שהילדים לא הולכים לבית הספר; תראו מה שקרה… בשבוע האחרון

  .
  לפעמים יותר טוב שהילדים לא הולכים לבית הספר; תראו מה שקרה… בשבוע האחרון הגיעה לביקור מיוחד בבית הספר לבנות ‘ויז’ניץ’ באשדוד הגברת היידי מוזס בתו המפורסמת של הח”כ לשעבר ר’ מנחם אליעזר מוזס, וערכה במקום סיור עבודה בליווי גורמי מקצוע לצורך השגת תקציבים ואישורים הנדרשים להרחבת ביה”ס, וזה למרות שרעייתו של הח”כ הנוכחי יעקב טסלר מכהנת כסגנית מנהלת בביה”ס (איך לא) כנראה שקשריה וכישוריה של מוזס הצעירה עולים על יכולותיו של הח”כ, וגם הסגנית היתה בין מקבליה פניה של האורחת הדגולה.

  לבנות שתמהו מי הוא זו האורחת הנראית כחילוניה לכל דבר וזוכה לכבוד וקבלת פנים חמה, נאמר, כי הגברת בעצמה היא חניכת מוסדות ויז’ניץ בעברה, והיא יודעת לשיר היטיב ‘מנוחה ושמחה’ ו’קה ריבון’ וכי אין לשפוט את האדם על פי חיצוניותו וכמו שנאמר ‘אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו’ , הבנות נשארו בתמיהה מדוע אותם כן שופטים על פי לבושן החיצוני, וזה גורם מחשבות רעות לבנות נגד הדעת, וגם גורם לחלוש גדרי הצניעות בבנות אלו ח”ו. וזה חילול שם שמים ברבים!!! וזה דבר מושחת עד היסוד שמבייש כל חסידות ויזניץ.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. כנסו..........

  אין ספק כי מחלה זו של קורונה היא התראה מלמעלה, יש מנהיג לעולם, והוא שולח לנו איתותים, יהי רצון שנתעורר לתקן מעשינו, והוא ירחם על עמו ונחלתו, וירפא חוליינו, ויאמר די לצרותינו, ויעצור המגיפה המשחית והחרב והרעב מעל עמו ישראל, ומעל כל העולם כולו. הכותב בדמע ובתחנונים לבוראינו בעל הרחמים. וְהוּא רַחוּם יְכַפֵּר עָו‍ֹן וְלֹא יַשְׁחִית וְהִרְבָּה לְהָשִׁיב אַפּוֹ וְלֹא יָעִיר כָּל חֲמָתוֹ.

  כל ההתרחשויות בעולם הם בבחינת “חבלי משיח”, ולפי הנראה בתלמוד בבלי מסכת סנהדרין, ובזוהר הקדוש ובדברי המקובלים, כל אלה סימנים מובהקים לערב הגאולה. שאנחנו איננו יודעים מתי מה ואיך תבוא. כי כשרואים התרחשויות מעל הטבע, בלתי מובנות בלתי מוסברות, הן מהצד היהודי התורני, הן מהצד המדעי הרפואי, מכה נוראה שאין לה אח ורע, זה אחד מסימני חבלי משיח. ובקרוב נזכה וּבֵרַ֥ךְ אֶֽת־לַחְמְךָ֖ וְאֶת־מֵימֶ֑יךָ וַהֲסִרֹתִ֥י מַחֲלָ֖ה מִקִּרְבֶּֽךָ.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב