מרן הרב מאזוז קורא לאחדות: “אפילו הערבים התאחדו”

מנהיג תנועת יחד מרן הגר”מ מאזוז, קורא לאחדות בהילולת כסא רחמים: “אפילו הערבים התאחדו נגד ליברמן. מה זה כל המחלוקות? צפו

על רקע הבחירות לכנסת – מנהיג תנועת יחד מרן הגר”מ מאזוז, קורא לאחדות בין המפלגות הספרדיות בהילולת כסא רחמים: “אפילו הערבים התאחדו נגד ליברמן. מה זה כל המחלוקות? 6- 3 – 3 – 6? צריך להתאחד כולם”, אמר הרב מאזוז בהילולה השנתית של כסא רחמים שם משתתפים רבבות מבני הישיבה ובוגריה.

מוקדם יותר, קרא אלי ישי בנאומו לעבוד בכל הכוח למען הצלחת המערכה והכריז על צאתו לדרך החדשה, “בעזרת השם אנו יוצאים לדרך חדשה –  יחד שבטי ישראל”, אמר ישי וזכה לשאגות עידוד מקהל ההמונים, את הדברים אמר ישי במהלך ההילולה השנתית של ישיבת ״כיסא רחמים״ שם מכר ישי זוג טלית ותפילין שראש הישיבה הגר״מ מאזוז הניח, בסכום שיא: 216 אלף ש״ח.

מרן הגר”מ מאזוז חיזק את אלי ישי בדרכו הפוליטית החדשה למרות שזה טרם חשף את תוכניתו הפוליטית המתגבשת.
צפו בדברים

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אגודת ישראל בירושלים כבר מכרה את השבת למעודדי חילול השבת ופוגעי קדושתה של ירושלים דגל התורה וש"ס הצטרפה לקואליציה שתרבה חילולי שבת בעיר ותעלים עיניים ממחריבי קרתא דירושלם.

  אגודת ישראל בירושלים כבר מכרה את השבת למעודדי חילול השבת ופוגעי קדושתה של ירושלים דגל התורה וש”ס הצטרפה לקואליציה שתרבה חילולי שבת בעיר ותעלים עיניים ממחריבי קרתא דירושלם.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. שסניקים מקנאים אין להם רדיו אין להם הילולות אין להם מה למכור לא שבת לא כותל זלזול ברבנים נלחמים בדרכה האמיתית של תורה לא יעזור לכם גם אם יחד לא תרוץ לא נבחר אלה אם הנאמן שליטא יגיד לנו אחרת

  שסניקים מקנאים אין להם רדיו אין להם הילולות אין להם מה למכור לא שבת לא כותל זלזול ברבנים נלחמים בדרכה האמיתית של תורה לא יעזור לכם גם אם יחד לא תרוץ לא נבחר אלה אם הנאמן שליטא יגיד לנו אחרת

  שסניק לשעבר |
  הגב
 3. בהצלחה לתנועת יחד

  מרן ראש הישיבה מאיר עיני ישראל הגאון הגדול הרב מאיר מאזוז שליט”א יאריך ה’ ימיו בטוב ושנותיו בנעימים, יזכה להמשיך ולהפיץ תורה בתוכנו ויפוצו מעיינותיו חוצה.
  בהצלחה רבה לנאמן ביתו יו”ר תנועת יחד אלי ישי היקר, אוהבים אותך!

  חרדי |
  הגב