גלסנר לגולדנופף: האם אל על בכלל חברה שומרת שבת?

משבר אל-על במהדורה המרכזית בקול ברמה – האם אל על בכלל חברה שומרת שבת?

משבר אל-על במהדורה המרכזית בקול ברמה – האם אל על בכלל חברה שומרת שבת?יצחק גולדקנופף מהועדה למען השבת התראיין למשה גלסנר ונשאל על העמדה החסידית בעניין.

גלסנר לגולדקנופף: חברת אל על טסה בשבתות, מטיסה נוסעים באותם מטוסים ועם אותם טייסים, תחת שם חברת הבת שלה סאן דור?

גולדקנופף: “אם יש חברות אחרות שמשתפות פעולה עם אל על אין לנו שליטה על זה. אנחנו חתומים מול אל על. לא שום שם חברה אחרת ושם אחר. לא מכיר ולא טיפלנו בשמות של חברות אחרות.

גלסנר: אתם באמת לא יודעים, או מיתממים ועושים את עצמכם טיפשים?! כל אחד יודע שסאן דור זה אל על.

גולדקנופף: בהסכם שחתמו אל על מול האדמו”ר מגור מרן הרב שטיינמן והרב אלישיב זצל. עד עכשיו הם עמדו בהסכם לא להמריא ולא לנחות בשבת. אין לנו שליטה על חכירת מטוסים לחברות אחרות.

גלסנר: למה אתה משתף פעולה בפייק הזה כאילו היא שומרת שבת, את מי אנחנו מרמים, את עצמנו.

גולדקנופף: אין לנו כח לעשות כל מה שאנחנו רוצים, עשינו מה שיכולנו.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. שאלה לרב הגאון ראש רשת כוללים ארצית הרב סירוצקין שליט"א איך העזתה לפגוע בשבת קודש נתצתה את קדושת השבת לרסיסים בדיוק כמו האדמור מבויאן במירון בשבת ל"ג בעומר, איך אדם בעל אמונה יוצא במזיד ביום חמישי ביום מושלג לטיסה ארוכה? כאשר כל בר דעת יודע ששעה בזמן כזה אינה שעה והכל יכול להשתנות ללא אפשרות לשנות ולו מקצת ואכן נעשתה הנבלה בישראל בעידודו של הגאון הגדול הרב סרוצקין שביטל על דעת עצמו את קדושת השבת וניפץ אותה לרסיסים אך ורק מטעמי נוחות במה הוא שונה מהרפורמים ידע הציבור וישפוט. אתה אומרת שאתם לא מוחים נגד אל על למה לא הם הרי חיללו שבת קודש?!!

    שאלה לרב הגאון ראש רשת כוללים ארצית הרב סירוצקין שליט”א
    איך העזתה לפגוע בשבת קודש נתצתה את קדושת השבת לרסיסים בדיוק כמו האדמור מבויאן במירון בשבת ל”ג בעומר, איך אדם בעל אמונה יוצא במזיד ביום חמישי ביום מושלג לטיסה ארוכה? כאשר כל בר דעת יודע ששעה בזמן כזה אינה שעה והכל יכול להשתנות ללא אפשרות לשנות ולו מקצת ואכן נעשתה הנבלה בישראל בעידודו של הגאון הגדול הרב סרוצקין שביטל על דעת עצמו את קדושת השבת וניפץ אותה לרסיסים אך ורק מטעמי נוחות במה הוא שונה מהרפורמים ידע הציבור וישפוט. אתה אומרת שאתם לא מוחים נגד אל על למה לא הם הרי חיללו שבת קודש?!!

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב