משגיחים ומפקחי כשרות של 'חוג חתם סופר פ"ת' התכנסו בירושלים

המנהל החדש של מערכת הכשרות הוותיקה: "הכנס הזה הוא חלק ממהפכה גדולה שאנחנו עושים בליווי צמוד של הגאון הרב פנחס לייבוש פדווא ורבני מערכת הכשרות"

עשרות משגיחים, מפקחים ורבנים השתתפו בכנס של מערכת הכשרות 'חוג חתם סופר פתח תקווה'  במלון רמדה בירושלים. הכנס שיזמה ההנהלה החדשה של מערכת הכשרות, נועד לחזק את ידי המשגיחים והמפקחים שעומדים על משמרת הכשרות דבר יום ביומו.

"הכנס הזה הוא חלק ממהפכה גדולה שאנחנו עושים במערכת הכשרות בליווי צמוד של הרב הפוסק גאב"ד שומרי הדת אנטוורפן הגאון הרב פנחס לייבוש פדווא ורבני מערכת הכשרות. האירוע הנוכחי הוא ראשון בסדרה של אירועים שנועדו להעצים את תפקיד המשגיח ולהעניק לו את הכלים הטובים ביותר להבטיח את כשרותם המהודרת של המוצרים", אמר המנכ"ל החדש של חוג חתם סופר פ"ת, ר' שי טננבאום, שהודה לרבנים, מפקחי הכשרות ומשגיחי הכשרות, שפינו מזמנם על מנת להשתתף בכנס.

עוד השתתפו בכנס הרב וייס, חבר מועצת הרבנות הראשית. הרב אבי קוזמן מנהל מחלקת יבוא ברה"ר וראשי מחלקות כשרות בערים רבות ברחבי הארץ. במהלך הכנס התקיימו הרצאות בנושאים שונים שקשורים לעבודת המשגיחים, כגון: התמודדות עם אתגרים הלכתיים, חדשנות בתחום הכשרות, ועוד. "אני יוצא מהכנס הזה מחוזק ומלא מוטיבציה להמשיך בעבודתי החשובה. ההרצאות והסדנאות נתנו לי כלים וידע חדש שיעזרו לי להתמודד טוב יותר עם האתגרים בשטח", סיכם אחד המשגיחים שהשתתף בכנס.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *