משלוח מנות: הכוכב הקטן והטעים של פורים

משלוחי מנות הם עסק מסובך. מיטב המוחות הנשיים, לעתים, גם הגבריים, עסוקים במחשבה איך ייראה משלוח המנות שלו. כוננות הפורים נכנסת להילוך גבוה במה נמלא אותם, כיצד ייראו מרשימים, מתוקים ומיוחדים. מה נשים בתוך המשלוח למלמדים, למורים, למורות, לגננת, לרמ”ים, לשכנים, לחברים בבית הכנסת, לדודים ובעצם למי לא? השנה כולם רגועים ויודעים שבכל משלוח מנות יככבו חטיפי ‘חלבה בקטנה’ של ‘בארכה’ בכשרות בד”ץ העדה החרדית.

השנה עושים סוף לכמויות הענק של השוקולדים שנשארים אצל כולנו מיד לאחר חג הפורים, חטיפי ‘חלבה בקטנה’ של בארכה ימלאו את מקומם עם הרבה יותר בריאות, טעם ואיכות שיהוו תחליף ראוי ללא שום ספק. החטיף הינו פרווה ומתאים לכל הזדמנות במהלך היום, לקינוח ארוחה קלילה, לממתק לילד, וגם להורים.

החלבה בקטנה חטיף שאהוב על כוווולם יגרום לשמחת פורים אמיתית לכל ילד, ילדה או משפחה שכבר מצפים למצוא את החטיף במשלוח המנות שאתם שולחים להם.

‘חלבה בקטנה’ היא בדיוק אותה חלבה שכולנו מכירים ואוהבים מהילדות, רק פשוט – בקטנה. סוף סוף אפשר ליהנות מחטיף חלבה משובחת ונימוחה, במרקם קטיפתי ובמבחר טעמים נפלאים: פיסטוק, פקאן, וניל ושוקו וניל. והכי חשוב רק 99 קלוריות ליחידה – בדיוק במידה הנכונה כדי ליהנות מכל הבריאות שבחלבה.

‘חלבה בקטנה’ מבוססת על הטחינה האיכותית של ‘בארכה’ המיוצרת בייצור מיוחד משומשום אתיופי איכותי, ללא חומרים משמרים, ללא צבעי מאכל וללא גלוטן, עשירה בסידן ומשמשת כמוצר בריאות איכותי וטעים. בקיצור כל מה שטוב בחלבה – בקטנה.

חלבה בקטנה ניתן להשיג בטעמים: פיסטוק, פקאן, וניל ושוקו וניל, רק עם 99 קלוריות לחטיף. וכן בטעם וניל ובטעם וניל בתוספת פיסטוק ופקאן ללא תוספת סוכר עד 91 קלוריות לחטיף.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.