מתחתנים? כל הנדוניה ב’ביג שופ’!

נדוניה, הלבשה לבית, הלבשה אישית והלבשה כללי, כלי בית ומתנות ב’ביג שופ’. מבלי להתרוצץ ובמחירים השווים לכל כיס!

אחרי שבירת הצלחת והדי ה’מזל טוב’, אתם נוחתים להכנות, וב’ביג שופ’  – הרשת הגדולה בישראל המציעה הכל תחת קורת גג אחת – פורשים לכם שטיח אדום כל הדרך לחופה.

תוכלו להגיע לאחת מחנויות הרשת של ‘ביג שופ’, ולרכוש את כל מוצרי הנדוניה ולאבזר את כל הבית במחירים שווים לכל כיס.

ב’ביג שופ’ מציעים לכלה ולחתן מגוון גדול של מצעים, מגבות מטבח, מגבות רחצה, מגבות פנים, מפות שולחן, כרים וכסתות, שמיכות קיץ וחורף, ושאר מוצרי הנדוניה, במגוון גדול ומרהיב של דוגמאות, באיכות מעולה ובמחירים נמוכים. כל זאת תחת קורת גג אחת, מבלי צורך להתרוצץ במספר חנויות, בתקופה לחוצה שכזאת.

לכלה מוצעים מתחם מיוחד ובו מגוון של הלבשה אישית, מיטב הפריטים לכלה והלבשה כללית ומחלקת הנעלה, מחלקת אקססרויז ותכשיטים, תיקים וארנקים ושאר פריטים משלימים נחוצים.

במחלקת כלי בית יוכלו לרכוש החתן והכלה את כל כלי הבית הנחוצים להם, ממכשירים חשמליים קטנים וגדולים ועד לכלי מטבח, גדג’טים מדליקים לשימוש מהנה, מגוון כלי אמבטיה וחדרי שירות מרהיבים ועוד.

במחלקת מתנות תוכלו לרכוש לחתן או לכלה מגוון רב של כלים ואביזרים אישיים למתנות שונות.

אם תמיד היתה לכם חווית קנייה מהנה ב’ביג שופ,’ החנות המרכזת את כל צרכי הבית, הלבשה, כלים, אקססוריז ומתנות – הרי שבתקופת החתונה תוכלו ליהנות פי כמה ממקום המרכז תחת קורת גג אחת את כל מגוון הקניות, מבלי צורך להתרוצץ על פני מקומות שונים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.