“מתנגדי הרב ברלנד חתכו את ההקלטה על הסמים”

הרב ברלנד אמר להביא לו סמים? בשובו בנים טוענים כי מתנגדי הרב חתכו את ההקלטה וסילפו את דבריו, לטענתם, הרב ברלנד כדרכו מתבל את דבריו במליצות ובתוכחה סמויה בחוש הומור אמר לתלמידיו שצריכים להעביר אליו את כל הסמים שיש בארץ – האזינו להקלטה המלאה

בשובו בנים מגיבים בתדהמה לפרסום ההקלטה של הרב ברלנד אמש באתר וינט בו נשמע הרב קורא לתלמידו להביא לו סמים בכדי למנף את פעילותו התורנית: “כפי שהתרגלנו, מתנגדי הרב חתכו את ההקלטה וסילפו את דבריו והוציאו אותם מהקשרם כמו תמיד”, טוענים בשובו בנים.

לידי אקטואליק הגיעה ההקלטה המלאה בו הרב ברלנד מדבר בעניין שלום בית ומסביר לתלמידיו מה קורה לילדים כשהילדים לא מתנהגים כמו שצריך.. בין השאר הוא אומר שאח”כ הילדים גודלים פרחחים ונופלים לסמים.. וכו’. בשובו בנים טוענים כי הרב ברלנד כדרכו מתבל את דבריו במליצות ובתוכחה סמוייה בחוש הומור כשהוא אומר לתלמידיו שצריכים להעביר אליו את כל הסמים שיש בארץ וכו…

בשובו בנים תוקפים בחריפות את מתנגדי הרב שלדבריהם “חתכו בכוונה תחילה את דבריו של הרב נגד הסמים והוציאו לתקשורת רק את החלק הסופי כדי להשמיע לציבור את ההפך הגמור ממה שהרב ברלנד ניסה להעביר בדבריו שם”.

לדבריהם, “מתחילת הרדיפה האכזרית של הקיצונים הסיקריקים נגד הרב הם משתמשים בשיטות פסולות של חיקויים, עריכות, זיופים. וכל מה שהם רק יכולים כדי להשמיץ להכפיש ולהעליל דברים כנגד הרב ואנשיו” “אך האמת תנצח ואנשים ואלוקים יבקש את הנרדף ואחרי רדיפה קשה שכזאת כמה שנים ברציפות רואים שכוחו של הרב רק עולה ואלפים רבים מגיעים אליו לקבל את ברכותיו ועצותיו. כעת גם מארגן הרב ברלנד כינוס ענק במערת המכפלה בליל זאת חנוכה וניתן לראות את הביקוש העצום שיש בציבור בכל רחבי הארץ לקנות כרטיסים לאוטובוסים שיגיעו לעצרת.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. גם בהקלטה שהבאתם שומעים ברור שאומר להביא לו סמים. גם בצחוק יש דברים שלא אומרים. רב חולה נפש

  גם בהקלטה שהבאתם שומעים ברור שאומר להביא לו סמים. גם בצחוק יש דברים שלא אומרים. רב חולה נפש

  בניהו |
  הגב
 2. לחולקים לא נמאס

  הרב קנייסקי שליט”א אמר שהרב ברלנד הוא אש
  ומי שמתעסק עם אש נכווה!!!
  אני מכיר הרבה אנשים שדיברו על הרב וחטפו בראש
  אז חבל, בשבילכם!!

  משה |
  הגב
 3. פחחחחחחח

  לא נוסף שום כלום בהקלטה הזאת. לאמוסר ולא תוכחה. ברלנד היה ליצן ועכשיו התגלה שהוא ליצן עבריין.

  יורם |
  הגב