נהגי מד”א שליוו את החתן – הושעו מתפקידם

משטרת התנועה הארצית זימנה לחקירה את נהגי מד”א ירושלים שהפעילו אמבולנסים וגרמו לבהלה, כדי ללוות את חתן מתנדב מד”א לחתונתו. במד”א השעה את הנהגים מתפקידם

במשטרה רוצים לעשות סוף, לתופעה של אמבולנסים המלווים בשאגות סירנות ידיד מתנדב שמתחתן, והכריזו: “לא יהיה יותר ליווי של רכבי מד”א או איחוד הצלה לאירועים של המתנדבים או כוננים”.

כזכור, בשבוע שעבר התחתן בירושלים כונן במד”א, ואת מה שעשו לו החברים המתנדבים ממד”א הוא לא ישכח הרבה זמן, וכנראה גם לא רבים מתושבי ירושלים:

החברים ליוו אותו בשיירה של אופנועי ורכבי מד”א עד פתח האולם, אולם שערי העיר בירושלים. זה כמובן הלחיץ את הולכי הרגל והתושבים שגרים באזור, שחשבו שקרה אירוע ביטחוני או אסון, ונלחצו למשמע הסירנות. רק חלקם ראו בסוף שמדובר בליווי של חתן לאולם.

צפו בוידאו משבוע שעבר:

ממד”א נמסר בתגובה לעיתון “ידיעות אחרונות” כי “מבדיקה ראשונית עולה כי מודבר ביוזמה מקומית של קבוצת כוננים שלא במשמרת, שליוו כונן נוסף לחתונתו. למרות שהרכבים חצו את הצומת באור ירוק ולא סיכנו את משתמשי הדרך, במד”א רואים את המקרה בחומרה רבה. הוא ייבדק לעומקו ובמידת הצורך ינקטו צעדים משמעתיים”.

כעת, המשטרה הזמינה את הנהגים הללו לחקירה, ובמד”א הודיעו כי השעו אותם מתפקידם.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מתנדבי הצלה

    חברי ומתנדבי ‘הצלה’ אינם מיין סטרים של החברה החרדית לא החסידי ולא הישיבתי. אין לעולם בלעדיהם ובושה מי ששייך עליהם (ראה יו”ר זק”א).

    גזירת "הצלה" |
    הגב