נהרי מחזק קשרים עם רבני תימן(גלריה)

סגן שר הרווחה ח”כ משולם נהרי, ערך אמש ביקור חג אצל גדולי רבני תימן להתברך לקראת השנה החדשה. נתלווה אליו הדיין הנבחר הרה”ג רבי אלון אבידר. דוד זר תיעד

סגן שר הרווחה ח”כ משולם נהרי, ערך אמש ביקור חג אצל גדולי רבני תימן להתברך לקראת השנה החדשה. נתלווה אליו הדיין הנבחר הרה”ג רבי אלון אבידר שליט”א שסגן השר עמד מאחורי בחירתו, וכל זאת כדי להודות לרבנים על תמיכתם בו בבחירות האחרונות למינוי דיינים.

תחילת הביקור היה בסוכתו של הגאון הגדול רבי שלמה מחפוד שליט”א גאב”ד בד”ץ יורה דעה ורב שכונות נווה אחיעזר ושיכון ו’, שקיבלם בחביבות יתירה ובירכם שיזכו להצליח בתפקידם לקדש שם שמים ושלא תצא תקלה מתחת ידם. סגן השר תיאר בפני הרב שליט”א את פעילותו הכבירה בקרב עולי תימן שעלו לאחרונה לארץ, במתן סיוע גשמי ורוחני, תוך שימת דגש על חינוך הילדים שיתחנכו במוסדות חינוך חרדיים על טהרת הקודש.

הגר”ש מחפוד שליט”א שרבים מהעולים רואים בו רב ומורה דרך, הביע את התפעלותו מהפעילות הענפה, וחיזק את ידיו להמשיך לפעול למען העולים שכבר נמצאים בארץ. הוא ביקש מסגן השר שיפעיל את השפעתו בכל מקום שניתן, על מנת להעלות את שארית הפליטה שנשארו עדיין בגלות תימן, וכל זאת עקב הימצאותם בסכנה פיזית ורוחנית, בשל המצב הביטחוני החמור הקיים בתימן.

משם נסעו לתפילת מנחה בבית מדרשו של חבר מועצת חכמי התורה הגאון הגדול רבי שמעון בעדני שליט”א. בשל הקשר היום יומי עם הרב שליט”א, זכה ר’ משולם נהרי הי”ו לשפע ברכות לקראת השנה החדשה, ובכך הביע הרב שליט”א את אימונו הרב בסגן השר, בהיותו שליח נאמן לשולחיו. הרב שליט”א ביקש להמשיך את הפעילות למען בחירת דיינים ורבנים מקרב יהדות תימן.

SZER7892

SZER7634

SZER7639

SZER7640

SZER7651

SZER7656

SZER7658

SZER7696

SZER7748

SZER7763

SZER7815

SZER7819

SZER7850

SZER7857

SZER7885

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.