נחום ברנע תוקף את הנחנחים: “צה”ל זה צבא הגנה לישראל, לא צבא השם”

נחום ברנע מידיעות אחרונות יוצא למתקפה נגד הנחנחים שבאים לשמח את החיילים בעזה: ” צה”ל הוא צבא ההגנה לישראל לא צבא השם”, חיילים מתלוננים שהם רק מפריעים: “שהוציאו אותנו רצינו רק לאכול להתקלח ולהתקשר לאבא ולאמא. ואז הגיעו הנחנחים”…

נחום ברנע יוצא ותוקף בטורו במוסף השבת של’ידיעות אחרונות’ את הנחנחים שמקפצים במחנות הצבאים סמוך לעזה.

בראשית מאמרו הוא נמנע מלהעניק שבחים לראש הממשלה נתניהו על תיפקודו הצבאי במבצע, ולעמת זאת הוא מעניק שבחים רבים לחמאס שהפתיע את ישראל. לקראת סיום הוא הקדיש למתקפה כנגד התגברות הדת בצה”ל, והכנסתם של הנחנחים למחנות הצבא.

וכך כותב ברנע, ” אביחי רונצקי מאיתמר לשעבר הרה”ר לצהל נאם נאום משחיסטי חוצב להבות. הוא העלה על נס את צבא השם צבא של חברי ואני לא ידענו שמשרתים בו. מלחמה אתה יודע זו זוועה חברים נהרגים ונפצעים. שהוציאו אותנו רצינו רק לאכול להתקלח ולהתקשר לאבא ולאמא. הגענו סמוך לקיבוץ נחל עוז, ואז כינסו אותנו, אתה יודע איך זה בצבא שאומרים להתכנס מתכנסים. חיכתה לנו חבורה של ברסלבים ששרו משיח משיח. רקדו וקפצו, נוצר סביבם מעגל וחבורה של לוחמים רקדה איתם באקסטזה עמדתי בצד עם לוחמים אחרים לא ידענו איך אוכלים את זה בעיקר רצינו לאכול, אלא שאז הברסלבים השתתקו.

ברנע ממשיך ותוקף את הברסלבים, “אחד חרדי לבוש שחורים עם זקן ופיאות הרביץ בנו דברי תורה. אני יכול להעיד שבמסעותי הלילים לעוטף עזה פגשתי את הניידת של הנחנחים ושל המתחרה של החבדנקים. המשטרה הצבאית חוסמת כלי רכב של מי שאינו תושב המקום, אולם הנחנחנים נכנסים ברשות ולא ברשות.

לסיום הוא כותב: אני מניח שחיילים דתיים מוצאים עניין בפעילות המסיונרת הזאת, אחרים מתקוממים.” צה”ל הוא צבא ההגנה לישראל לא צבא השם”. כותב ברנע בשם החיילים.

9 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כל יהודי הוא קודש קודשים בן של מלך גדול קדוש ומובחר, לצערנו עכשיו קצת הידרדרנו והתחפשנו לעבדים שמכורים לתאוות שלהם אבל בכל אחד יש נשמה קדושה ומהירה וכל אחד הוא בפנים טהור צדיק!!!!!!!!!!! מותר לכל אחד להגיד את הדעה שלו קבל עם ועדה אם היא לא גובלת בלשון הרע!! הנחנחים עושים עבודת קודש ופי כמה וכמה החיילים! עם לברנש שכתב את הכתבה זה לא היה טוב שישאר בצד אבל זה מאחד את העם משמח ומזרים מלמלמלמלא כוחות!!! עמ”י צריך את זה! יאלה עם ישראל ננצח!!!!!!!!!!!! בע”ה עוד השנה תהיה פה מלכות בית דוד אם בית המקדש בתפארתו! בעזרת מלך יחיד ובזכות רבינו!!!!!!!!!

  בשאיפה לניצחון לגאולה קרובה אמן!!!!!! |
  הגב
 2. מדבר לגמרי בשם עצמו, לא בשם החיילים בכלל…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. טוב, אחוז החיילים המובחרים הדתיים הוא לא קטן…
  ממשפחתי המעורבת, דתיים וחילונים,
  הדתיים התגייסו והחילונים השתמטו… באמריקה עכשיו….
  אבל גם ראיתי שגם חילונים רקדו עם הנחנחים, כך שאחוז המרוצים גדול יותר,
  חוץ מזה, שאין דבר כזה חילוני, כל יהודי הוא קודש קודשים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. ” כן בטח הוא ממש צודק” , לכן ערמות של חיילים שמחים רוקדים ונהנים, מודים להם שהם באו, ולא רק זה הם גם מביאים איתם חבילות של מתנות, צבא השם או לא צבא השם, יהודי זה יהודי, אולי אתה כנראה שכחת שאתה יהודי, הרבה חיילים לא שכחו!

  יעקב |
  הגב
 5. מאוד עניין, ש הסרטות של הנחנחים רוקדים עם החילים ומשמחים אותם,
  והחיילים מפסוטים עד הגג אז על מה הא מדבר?????.

  דורה |
  הגב