נכד הגר”ח: ר’ ישראל גריינמן זצ”ל

טרגדיה קשה בבני ברק: בבית החולים ‘מעייני הישועה’ הלך לעולמו האברך הרב ישראל גריינמן זצ”ל נכדו של הגאון רבי חיים גריינמן זצ”ל לאחר מחלה קשה והוא בן 46 בלבד. {טרגדיה}

טרגדיה קשה בבני ברק: בבית החולים ‘מעייני הישועה’ הלך לעולמו האברך הרב ישראל גריינמן זצ”ל נכדו של הגאון רבי חיים גריינמן זצ”ל לאחר מחלה קשה והוא בן 46 בלבד.

הרב גריינמן הוא בנו של הגאון רבי יצחק דוד בנו בכורו של הגאוטן רבי חיים גריינמן זצ”ל שהלך לעולמו לפני כשנה בשביעי של פסח לעולמו, לאחר פטירתו גילו אצל נכדו את המחלה הקשה, ממנה סבל ייסורים קשים עד ליומו האחרון.

חבריו, מספרים על עצב מוחלט עם הישמע הטרגדיה. “האברך הרב ישראל ז”ל היה אדם מיוחד, אברך ירא שמים, בעל חסד ואהוב על הבריות”, הם מספרים. ” מעולם הוא לא הרים את קולו על איש, תמיד היה בעדינות ובאצילות, שעות רבות למד בהתמדה גדולה, שינן הרבה מספרי הלכה בעל פה, והשתדל בכל כוחו לעמוד לעזר ולסייע”, סופדים לו חבריו.

המנוח הוא בוגר ישיבת זכרון מיכאל שבזכרון יעקב שם אף התגורר לאחר חתונתו, בשנים האחרונות עבר להתגורר בבני ברק והיה מאוד מקורב לסביו הגדול הגר”ח גריינמן זצ”ל.

בשבועות האחרונים אושפז הרב גריינמן ז”ל בבית החולים ‘מעייני הישועה’ בבני ברק לאחר שהתמוטט. הרב גריינמן ז”ל סבל בחודשים האחרונים ממחלה קשה ואושפז לתקופות בבית החולים ואף עבר מספר טיפולים בניסיון לרפאותו אך בימים האחרונים החמיר מצבו בשעות האחרונות נרשמה הידרדרות חמורה במצבו לאחר שהרב עבר קריסת מערכות, ובני משפחתו הוזעקו למיטתו בבית החולים.

במהלך החודשים האחרונים נישאו תפילות רבות לרפואתו בבני ברק ובזכרון יעקב אך למגינת לב מקורביו ובני משפחתו הוא השיב את נשמתו לבוראה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מזעזע! שבת כל לב! אברך יקר, אהוב למקום ואהוב לבריות שכל ימיו עמל בתורה. ת.נ.צ.ב.ה

    דוד |
    הגב