נסראללה מאיים: “נגרש מליוני ישראלים”

מזכ”ל חיזבאללה, חסן נסראללה, שב ומזהיר את הישראלים, בעקבות תרגיל פיקוד העורף שנערך השבוע נאם נסראללה בבירות והתייחס לתרגיל:

מזכ”ל חיזבאללה, חסן נסראללה, שב ומזהיר את הישראלים, בעקבות תרגיל פיקוד העורף שנערך השבוע נאם נסראללה בבירות והתייחס לתרגיל: ” התרגיל הוא הכרה בכך שיש לנו יכולות לפגוע בכל מקום בישראל. אם אתם חושבים שאנחנו עסוקים בסוריה וזה ימנע מאיתנו להיות מוכנים למלחמה – אתם טועים”.

מזכ”ל חיזבאללה הגיב לאיומים שהשמיעו בתקופה האחרונה בכירים בצה”ל בנוגע להשלכות של מלחמה נוספת בלבנון. “הם איימו להרוס, לפוצץ ולגרש מיליון וחצי לבנונים. זה חלק מהמחמה הפסיכולוגית”, הוא אמר.

נסראללה טען. “האיומים של ישראל לא חדשים והישראלים יודעים שהדברים השתנו בעולם. אם ישראל מאיימת לגרש מיליון וחצי לבנונים, אנחנו נגרש מיליוני ישראלים. אנו לא חוששים מהמלחמה ובטח שלא מהאיומים שלכם”.

 

לדברי נסראללה “נגמרה התקופה שבה ישראל הורסת את הבתים שלנו והבתים שלה נשארים בעינם ושישראל הורסת את התשתיות שלנו והתשתיות שלהם נשארות כמו שהן. זה נגמר ב-2006 (מלחמת לבנון השנייה). מה שיבוא יהיה גדול יותר מ-2006″.

 

מזכ”ל חיזבאללה קרא  בנאומו לעם הלבנוני לא לשים לב ל”איומים הישראליים”, שרק מעידים, לדבריו, על הדאגה והחשש של ישראל.

נסראללה הדגיש בנאומו  שעיסוקם של אנשי חיזבאללה במלחמה לצד נשיא סוריה, בשאר אסד, מול כוחות המורדים לא ישנה דבר. “אם אתם חושבים שאני עסוקים בסוריה וזה ימנע מאיתנו להיות מוכנים למלחמה – אתם טועים. זה צריך להפחיד אתכם”, הוא אמר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.