“נעשה פה פשע הפרת זכויות אדם באופן בוטה”

מאות מפגינים כעת בירושלים בסמוך לביתו של ראש השב”כ יורם כהן. המפגינים קוראים להקמת ועדת חקירה בעקבות עינויי עצורי דומא. אמו של קטין שנעצר ונחקר בעינויים: “נמשיך להגיע לכאן עד שתקום ועדת חקירה” {הפגנה מול בית ראש השב”כ}

המפגינים, בניהם משפחות הבחורים שעונו בחקירות ופעילים נוספים דורשים להסיר את צו איסור הפרסום שיצא לבקשת השב”כ ואשר אוסר לחשוף לציבור אלו אמצעים חריגים הופעלו כנגד הנחקרים בפרשיית דומא.

המפגינים גם קוראים להקמת ועדת חקירה אשר תבחן את התנהלות השב”כ בכל התנהלותם בענין דומא.

“נעשה פה פשע נורא ! הפרה של זכויות אדם באופן הבוטה ביותר ! קבוצה סומנה מראש ונציגים מתוכה נעצרו ועונו עינויים קשים על מנת להוציא מהם הודאות על פשעים שלא עשו.” אמרה אמו של קטין אשר נחקר ועונה בפרשייה.

“אמור לנו יורם כהן ,למה אסור לפרסם את שיטות החקירה. אם הכל חוקי כפי שאתם טוענים. אז למה “צו איסור פרסום” ?? מה, אתם לא רוצים שהציבור יידע שביצעתם פשעים נגד האנושות ? שעיניתם קטינים על עברות שידעתם שהם לא ביצעו לראות אם אולי בכל זאת תוכלו “להלביש” משהו? אנחנו לא נעבור על העוולות הללו לסדר היום! ” הוסיפה האם.

לסיום קראה אחת האמהות להקמתה של ועדת חקירה בעניין “יורם כהן זוכר את קו 300? אתם לא חסינים! לא נשקוט עד שתקום ועדת חקירה אובייקטיבית. אנחנו כאן ונמשיך להגיע לכאן עד שתקום ועדת חקירה!”. אמרה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.