“נרצחה על ידי בית החולים בילינסון במחלקת הקורונה”: בית החולים הגיש תלונה במשטרה

ביה”ח בילינסון הגיש תלונה במשטרה בגין הסתה לאלימות, בהמשך למצבה שנכתב על גביה כי ביה”ח “רצח” את המנוחה

:”נרצחה במחלקת הקורונה”: זה מה שנכתב על מצבה של ר’ נפטרת מקורונה. ביה”ח ‏בילינסון הגיש תלונה במשטרה על הסתה לאלימות כלפי סגל הרפואי.

שלמה, בעלה של ר’ שהייתה בת 71 במותה, סיפר בשיחה עם N12 שאשתו לא חוסנה נגד הנגיף בעקבות לחץ של בני משפחה, הוא התנגד לכיתוב על המצבה, אך החתן שלו התעקש להוסיף את המילים ואף שילם על כך 7,000 שקל.

“בית החולים מזועזע מהכיתוב על המצבה ומביע שאט נפש על ההתבטאות החמורה, המסיתה והמשוללת כל יסוד עובדתי כפי שנכתב על גבי המצבה. בכוונת בית החולים לשקול את צעדיו בנושא זה לרבות וככל שיידרש באמצעות נקיטת הליכים משפטיים. מבלי להפר את החיסיון הרפואי של המנוחה, נציין רק שמדובר באישה מבוגרת ולא מחוסנת שהובאה לביה״ח לאחר שטופלה בביתה זמן משמעותי, התקבלה עם התקף לב ותסחיף ריאתי ונפטרה עם מחלת קורונה סוערת. צוות מחלקת הקורונה טיפל בה במסירות אין קץ ותוך ליווי ושיח מתמיד עם המשפחה.
צוותי מחלקות הקורונה בבית החולים, שטיפלו ומטפלים במאות חולים במסירות ובמקצועיות ועושים לילות כימים כדי להציל חיי חולים, קיבל בתדהמה ובעוגמת נפש עמוקה הכפשה זו, שמהווה דיבה פסולה ואסורה ומדרדרת את השיח הציבורי והחברתי לתהומות שכמותם טרם חזינו”

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.