צפו: נשיא ארה”ב לשעבר העדיף לרשום צ’ק, אבל אשתו הפתיעה אותו עם דלי קרח(וידאו)

נשיא ארה”ב לשעבר, גורג בוש, התגייס לקמפיין הויראלי למען מימון מחקר לטיפול במחלת ניוון השרירים. את מי הוא בחר לאתגר בעקבותיו? צפו בקטע המשעשע

המאבק במחלת ה-ALS הגיע עד לחלונות הגבוהים ביותר: נשיא ארצות הברית לשעבר ג’ורג’ בוש הצטרף גם הוא לגל הוויראלי ששטף את הרשת, והסכים לשפוך על עצמו מי קרח כדי לעורר מודעות למחלה ולגייס כספים למימון התרופה.

הנשיא המכהן אובמה בחר שלא להשתתף באתגר, אך תרם 100 דולרים למחקר הרפואי. הנשיא בוש, לעומתו, בחר גם לתרום וגם להשתתף בסרטון ולקבל מקלחת צוננת. ג’נה בוש, בתו של הנשיא לשעבר, כבר “חייבה” את בוש להשתתף באתגר, וגם מספר אנשי ספורט: שחקן הגולף רורי מקלרוי, מאמן קבוצת הפוטבול של סן פרנסיסקו ג’ים הארבו ובעלי קבוצת הניו יורק ג’טס וודי ג’ונסון.

בוש הפגין את חוש ההומר הידוע שלו בסרטון, כאשר הצהיר בתחילת דבריו: “אני לא חושב שזה נשיאותי לקבל מטח של מים קרים, אז אני פשוט אכתוב צ’ק לטובת המחקר”, אמר בוש בסרטון שהעלה לעמוד הפייסבוק שלו. לאחר שהתחיל לכתוב את הצ’ק, אשתו לורה הגיחה ושפכה עליו דלי מים קרים על ראשו.

בוש הגיב בצעקה בעקבות המים הקרים, ולורה אמרה לאחר מכן: “אני אשמור את הצ’ק לעצמי, כי אני לא רוצה להרוס את התספורת שלי”. בתום הסרטון חייב בוש את קודמו בתפקיד, ביל קלינטון, ואמר: “אתמול היה יום ההולדת שלו, והמתנה שלי היא דלי מים קרים”.

באדיבות רשת

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.