נתניהו ביקר פצועים בגולן – הסורים ירו מרגמות

ראש הממשלה בנימין נתניהו ערך הבוקר סיור ברמת הגולן יחד עם שר הביטחון משה יעלון והרמטכ”ל רא”ל בני גנץ. ראש הממשלה נתניהו שמע סקירות ממפקד פיקוד הצפון אלוף יאיר גולן בנקודת תצפית הנמצאת בגבול עם סוריה. הסקירות עסקו בין השאר בהתבססות גורמי ג’יאהד עולמי בסוריה, ובעבודות לביצור הגדר בגבול.

במהלך הסיור ברמת הגולן ביקר ראש הממשלה גם בבסיס שבו מטופלים פצועים מהקרבות בסוריה, שם אמר: “ביום שבו נפתחות בווינה שיחות המעצמות עם איראן חשוב שהעולם יראה את התמונות מהמקום הזה. מקום שמפריד בין הטוב בעולם לרע בעולם. החלק הטוב זאת ישראל שמצילה את חייהם של נפגעי הטבח היומיומי שמתבצע בסוריה. אלו הם פניה האמיתיות של ישראל. לעומת זאת החלק הרע זאת איראן שמחמשת את מבצעי הטבח. זהו פרצופה האמיתי של איראן. כל הילדים שנפצעו, שלא לדבר על אלה שנהרגו, נפגעו כתוצאה מזה שאיראן מחמשת, מממנת ומדריכה את משטר אסד בטבח ההמוני שהוא עושה.
מפה אני רוצה לומר לעולם היום, עם חידוש השיחות בין המעצמות לבין איראן, שאיראן לא שינתה את מדיניותה התוקפנית, איראן לא שינתה את אופייה האכזרי, איראן ממשיכה בתמיכתה במשטר אסד שעה שהוא טובח באזרחיו. אלה הם פניה האמיתיות של איראן. אסור לעולם לשכוח זאת”.

יש לציין כי כמה דקות לאחר הסיור נורו פצצות מרגמה לאיזור. אין נפגעים.

צילום: קובי גדעון, לע”מ

נתניהו גולן 3 נתניהו גולן 2 נתניהו גולן

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.