נתניהו: האו”ם הוא בית השקרים

ראש הממשלה תקף את האו”ם בחריפות לקראת ההצבעה בעצרת הכללית נגד הכרה בינלאומית בירושלים

ראש הממשלה בנימין נתניהו תוקף במהלך ביקור באשדוד הבוקר (ה’) את ההצבעה הצפויה היום באו”ם נגד הכרה בינלאומית בירושלים כבירתה של מדינת ישראל.

נתניהו הצהיר, “היום הוא יום חשוב מאוד בתוך ישראל וחשוב מאוד מחוץ לישראל. ירושלים היא בירת ישראל בין אם האו”ם מכיר בכך ובין אם לא”.

הוא ציין כי “לקח 70 שנה עד שארה”ב הכירה בכך רשמית וזה ייקח עוד שנים עד שהאו”ם יכיר בכך גם כן. היחס לישראל מצד מדינות רבות בכולם בכל היבשות משתנה מחוץ לכותלי האו”ם וסופו לחלחל גם לתוך כותלי הבית באו”ם – בית השקרים”.

לגבי ההצבעה אמר כי “מדינת ישראל דוחה את ההצבעה הזו על הסף עוד לפני שהתקבלה. ירושלים היא בירתנו, נמשיך לבנות בה ושגרירויות של מדינות, בראשן ארה”ב, יעברו לירושלים. זה יקרה”.

“אני מבקש להודות לנשיא טראמפ ולשגרירה היילי על ההתייצבות האמיצה שלהם והבלתי מתפשרת עם ישראל ועם האמת. סופה של האמת לנצח”, סיכם ראש הממשלה.

בדיון שיתקיים היום בעצרת הכללית של האו”ם ינאם שגריר ישראל דני דנון. לקראת הדיון אמר דנון כי “הפלסטינים בוחרים שוב להסתתר מאחורי נאומים ולא לעשות כל צעד למען המשא ומתן. הניסיון להעביר יוזמות שתכליתן להכחיש את היסטוריה הוא לא רלוונטי”.

“ירושלים היא בירתו של העם היהודי ושל מדינת ישראל ואיננו צריכים שום אישור לכך”, הוסיף השגריר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.