נתניהו זועם על גנץ: “תתבייש שהאשמתי אותי בשיקולים פוליטיים”

ראש הממשלה נתניהו תקף הערב בטוויטר את יו”ר כחול לבן על כך שתקף אותו שהביא את החייל הנעדר בשל שיקולים פוליטיים,

ראש הממשלה נתניהו תקף הערב בטוויטר את יו”ר כחול לבן על כך שתקף אותו שהביא את החייל הנעדר בשל שיקולים פוליטיים, “בני גנץ”, כתב נתניהו, “תתבייש על כך שהאשמת את צה״ל ואותי בשיקולים פוליטיים בהשבתו של חיילנו זכריה באומל ז״ל לקבר ישראל. אל תתנצל בפניי, תתנצל בפני עם ישראל”.

רק הבוקר, יו”ר כחול לבן, הרמטכ”ל לשעבר בני גנץ, התייחס בראיון לגלי צה”ל להחזרת גופתו של זכריה באומל ז”ל, מנעדרי קרב סולטן יעקוב, לקבר ישראל.

“סיפוק גדול על חזרתו של זכריה באומל לקבר ישראל, אנחנו מחזקים את העושים במלאכה, אנחנו מחזקים את המשפחה שלו, אני שמח שמעגל אחד לפחות נסגר”, אמר גנץ.

גנץ רמז שעיתוי הפרסום לא מקרי, “אני שמח שנתניהו עושה ספין פוליטי אבל אני יותר שמח שזכריה באומל חזר לקבל ישראל ולמשפחתו”.

יו”ר כחול לבן לא מתרגש מהיחלשות מפלגתו בסקרים, “נתניהו לחוץ כי הוא מכיר את סקרי העומק, גם אנחנו מכירים את סקרי העומק ולכן נתניהו לחוץ. אנחנו ממשיכים לעבוד. אנחנו מטר מהניצחון”.

“אזרחי ישראל מבינים היטב שהחלופה החיובית היחידה להחלפת נתניהו מונחת בכחול לבן, שום חלופה אחרת לא מסוגלת להחליף את השלטון. אנחנו נמשיך לעבוד, ננצח ונחליף את השלטון”, הדגיש גנץ.

גנץ התייחס גם לדברים הקשים שהטיח בימים האחרונים בראש הממשלה, “אני לא חוזר בי מהכינוי ‘רודן בהתהוות’ לנתניהו”.

“הכי חשוב לישראל ולעובדה שהיא לפני הכל, שנתניהו לא יהיה שם. נתניהו סיים את הלגיטימציה להיות ראש ממשלה”, הוסיף.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.