נתניהו לבכירי השב”כ: “רבים רוצים להינות מפירות העשייה שלכם”

בטקס הרמת כוסית עם בכירי השב”כ אמר ראש הממשלה כי בכל העולם מעוניינים ללמוד וליישם את דרכי הפעילות של הארגון במאבק בטרור

ראש הממשלה בנימין נתניהו, הגיע היום (ב’) למטה השב״כ להרמת כוסית ומפגש לרגל השנה החדשה, עם ראש שירות הביטחון הכללי נדב ארגמן ובכירי הארגון.

נתניהו אמר להם כי “הפיגועים שהתרחשו בשנה האחרונה בבירות אירופה ובמקומות נוספים בעולם מזכירים לכולנו כי הטרור האיסלאמי הקיצוני הוא איום כלל עולמי”.

הוא הוסיף כי בכל העולם מעוניינים ללמוד וליישם את דרכי הפעילות של השב”כ במאבק בטרור. “ראשי מדינות עימם אני נפגש, מבקשים ללמוד מניסיונו והצלחתו המודיעינית והמבצעית של השב”כ הישראלי בהתמודדות מול גלי הטרור הבלתי פוסקים לאורך השנים. אתם נדבך יסוד בפריחה המדינית של ישראל – רבים רוצים להינות מפירות העשייה שלכם”.

“אין ארגון מודיעין מסכל בעולם שהצליח למגר טרור כפי ששירות הביטחון הכללי עשה בשנים האחרונות – ללא ספק פעילותו של השב”כ כ”מגן ולא יראה” היא נכס חשוב וקריטי לביטחונה של מדינת ישראל. אני מבקש בהזדמנות זו להצדיע ללוחמים וללוחמות, לאנשי הסייבר והטכנולוגיה ולכל עובדות ועובדי שירות הביטחון הכללי, הגיבורים האלמונים, שפעולות הסיכול ומבצעי המודיעין שהובילו – הצילו חיי אזרחים ישראלים רבים”, סיכם נתניהו.

ראש שירות הביטחון הכללי, נדב ארגמן אמר באירוע לעובדי השב”כ, “אנו מסכמים שנה של עשייה משמעותית מאוד של הארגון. הזירות השונות בהן פעל ופועל השירות הפכו למאתגרות, משתנות ומגוונות יותר מבעבר. שב”כ התמודד מול  איומים אלו וסיפק מענה מודיעיני, סיכולי וטכנולוגי וזאת בעיקר בזכות ההון האנושי הייחודי, המסירות ותחושת השליחות העמוקה שלכם, עובדות ועובדי השירות. מאות הפיגועים המשמעותיים שסוכלו מתחילת השנה הם תוצר ישיר של עבודתכם היצירתית, האמיצה והחשאית”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.