נתניהו על הפוטש: “שר לשעבר בליכוד רקח תרגיל חתרני להדחתי”

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס במסיבת יום הולדתו שהתקיימה הערב לחשיפת ‘ישראל היום’ על כך ששר בכיר בליכוד תכנן לעשות פוטש נגדו, “שר בכיר זמם להפיל אותי אחרי הבחירות”

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס במסיבת יום הולדתו שהתקיימה הערב לחשיפת ‘ישראל היום’ על כך ששר בכיר בליכוד תכנן לעשות פוטש נגדו. “זה כמה שבועות שאני יודע ששר לשעבר בליכוד מדבר עם גורמים בקואליציה ורקח איזה תרגיל חתרני, שאני אביא את הליכוד לניצחון סוחף בבחירות ואחר כך ידאגו שאני לא אהיה ראש ממשלה, בניגוד לרצון בוחרי הליכוד, בניגוד לרצון הציבור, בניגוד לדמוקרטיה”, אמר נתניהו.

נתניהו המשיך ואמר: “אני מסתובב בארץ יחד אתכם ואני רואה את התמיכה האדירה בנו: בי, ברעייתי, תמיכה שאני לא זוכר כמותה מאז שנכנסתי לפוליטיקה. ולכן מלכתחילה זה נועד לכישלון כי הציבור לא נותן לדבר כזה לקרות. אבל זה כן חשף פרצה בחוק ואנחנו נחשוב מה לעשות עם זה״.

גדעון סער, השר לשעבר החשוד בניסיון הפוטש נגד ראש הממשלה הגיב היום בטוויטר: “בדרך כלל איני נוהג להתייחס לטענות הזויות ובפרט שאין אדם שמוכן להתייצב מאחורי הדברים ולומר אותם בקולו. אבל מאחר ששמי שורבב אני מודיע בצורה הכי ברורה: אין שחר לדברים שפורסמו. הם מופרכים לחלוטין. מטרידה אותי המחשבה שיש מי שלוחש על אוזנו של ראש הממשלה הבלים מסוג זה”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.