צפו: נתניהו במתקפה על ידיעות (וידאו)

סוער בכנסת: ראש הממשלה בנימין נתניהו הכריז על כוונתו לפתוח את שוק התקשורת לתחרות ועורר מהומה במשכן. צפו { “העם ישלוט בשלט” }

מליאת הכנסת קיימה דיון לציון יום פטירתו של זאב ז’בוטינסקי. במהלך הדיון דיבר ראש הממשלה בנימין נתניהו שטען כי מורשתו  של ז’בוטינסקי בעד תחרות בתקשורת: דבריו נקטעו בקריאות ביניים ולהאשמות מצד נתניהו נגד גופי התקשורת שעוינים אותו, ובראשם.”ידיעות אחרונות”.

וידיאו באדיבות רשת

 לדברי נתניהו, “מורשת ההכפשה נגד בגין וז’בוטינסקי נמשכת היום, מאז עליית הליכוד לשלטון אנחנו עובדים לפתוח הכל לתחרות ואני חושב שזה נשמת אפה של הדמוקרטיה. כך גם בתקשורת: כשהכל נפתח לתחרות זה תורך של הציבור ושל הדמוקרטיה וזכותו של האזרח”, אמר נתניהו.

“יהיה שידור ציבורי, זה כבר סודר. בידיעות אחרונות יצע המרצע מהשק, כותב שם פרשן בכיר כמעט בלעדי והוא אומר ‘עזבו את השידור הציבורי’ – הכוונה האמיתית היא לאפשר רחמנא ליצלן לאפשר תחרות בשוק”, הוסיף ראש הממשלה.

“ידיעות אחרונות זעק היום שרוצים תחרות בערוצים המסחריים. אז אני מודה באשמה – אני רוצה תחרות ומגוון! ישראל היא דמוקרטית, משגשגת ופתוחה”, הדגיש. “בארה”ב, בצרפת, בבריטניה יש עיתונים ששולטים בדעה אחת ועיתונים ששולטים בדעה אחרת ואף אחד לא קורא לזה השתלטות על התקשור

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.