סגן שר האוצר שיבח את הפעילות הענפה במרכז הרפואי

בביקור רב הרושם של סגן שר האוצר הציג בפניו מנכ”ל המרכז הרפואי ברזילי ד”ר חזי לוי את הישגי המרכז * הרב יצחק כהן שיבח את הנהלת המרכז על הפעילות והודיע כי ימשיך לעמוד לימין המרכז הרפואי

ביקור רב רושם ערך סגן שר האוצר ח”כ הרב יצחק כהן במרכז הרפואי ‘ברזילי’ ובמסגרתו הודיע כי יפעל להמשך ביסוסו של המרכז הרפואי כמרכז מוביל בישראל.

סגן שר האוצר כהן הינו תושב העיר אשקלון ומכיר את פעילות המרכז הרפואי מקרוב, אולם ביקש להתרשם אחר התפתחותו המואצת של המרכז הרפואי המשרת מאות אלפים מתושבי הדרום.

בישיבת עבודה שהתקיימה עם הנהלת בית החולים הציג מנכ”ל המרכז הרפואי, ד”ר חזי לוי, הציג בפני סגן השר את הישגי המרכז הרפואי בשנה החולפת, והדגיש את מחויבות בית החולים לטיפול איכותי ולמעורבות רבה בקרב הקהילה ובמיוחד רתימת הנוער בקהילה.

ד”ר לוי אף הציג בפני סגן השר את התוכניות ולוחות הזמנים שבבניית בניין האשפוז החדש המוקם בימים אלו ואת הרחבת התשתיות הקיימות לאור הגידול המשמעותי באוכלוסיית אשקלון וסביבתה.

הרב יצחק כהן שיבח את פעילות בית החולים והמהפכה המתחוללת בה תחת שרביטו של ד”ר חזי לוי והבטיח להמשיך ולסייע לבית החולים.

ד”ר חזי לוי, מנכ”ל ברזילי: “שמחנו לארח את תושב העיר וידיד ותיק של המרכז הרפואי, סגן שר האוצר ח”כ הרב יצחק כהן ולהציג בפניו את ההתפתחות של המרכז הרפואי והתוכניות העתידיות. אנו בטוחים כי סגן השר ימשיך לעמוד לימיננו כהרגלו”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.