מחפשים פתרון לאירוח בשבעה? הכירו את הסוכות לאבלים

לאבד בן משפחה זה דבר כואב וקשה מאוד עבור כל המשפחה המורחבת. בתקופה כזו מורכבת ועצובה בני המשפחה זקוקים לכתף להישען עליה, אוזן קשבת וכל עזרה נפשית שתסייע להם לעבור את האובדן והתחושות הקשות האלו

על פי היהדות נהוגים מנהגי אבלות עבור בני משפחה שאיבדו את יקיריהם, זאת כדי להעניק למשפחה את תקופת הזמן הנדרשת כדי להתמודד עם האובדן ולהצליח לחזור לשרה ככל הניתן.

ביהדות ישנו מנהג אבלות הנמשך במשך שבעה ימים רצופים. במהלך ימים אלו בני המשפחה יושבים יחד במקום אחד, עורכים תפילות שונות לעילוי נשמתו של הנפטר ועורכים סעודות מצווה. בזמן הזה מנחמים ומבקרים רבים מגיעים למקום בו המשפחה יושבת שבעה כדי לנחם ולתמוך ככל הניתן.

לא מוכרחים לערוך את השבעה בבית

ישנם משפחות הנוהגות לערוך את ימי השבעה בבית הפרטי של אחד מבני המשפחה הקרובים, או אפילו בביתו של הנפטר. מצד אחד הבית הוא המקום בו מרגישים הכי נוח עבור המשפחה האבלה שיושבת שבעה, לכן באופן טבעי הבחירה תהיה לערוך את ימי השבעה בבית. אך מצד שני, ישנו רצון של המשפחה לשמור על הבית כמקום מפלא שקט ופרטי במיוחד בתקופה כזו קשה וכואבת – ולכן קיימת אפשרות של השכרת סוכות אבלים שיוקמו מחוץ לבית.

יתרונות סוכות אבלים שכדאי להכיר

כאשר משפחה אבלה בוחרת להקים סוכת אבלים מחוץ לבית שלה, כך שהיא תשמש אותם כמקום המרכזי בו כולם יגיעו לבקר ולנחם. דבר זה מבטיח לבני המשפחה שמירה על פרטיות והאינטימיות שיש בתוך הבית. כך שאם אחד מבני המשפחה ירצה לקבל מעט זמן לבד או שקט מכל המתרחש סביב בזמן זה, הוא יכול לקבל את הזמן הזה שהוא צריך עם עצמו בתוך הבית הפרטי שלו וללא הפרעה.

את סוכות האבלים ניתן להשכיר באופן זמני בהתאם לזמן הנדרש מחברות השכרה מקצועיות המתמחות בהספקה, הובלה והרכבה של סוכת אבלים עבור המשפחה האבלה. סוכות האבלים קיימות בגדלים ומידות משתנות על פי בחירה, כך שבין אם מדובר על משפחה קטנה או גדולה – ניתן להתאים את סוכת האבלים הדרושה בהתאם לצורך של המשפחה.

חברות ההשכרה יודעות שמדובר במקרים קשים וכואבים עבור המשפחה כאשר היא נזקקת לשירותי השכרת אוהלים , וגם שמדובר בצורך מידי ופתאומי לחלוטין. לכן, חברות ההשכרה מעניקות שירות יעיל ואדיב יחד עם שירותי הובלה עד המקום בו המשפחה מחליטה לשבת שבעה, וגם הזמנת אוהלים להשכרה לכל מטרה.

חברות השכרת סוכות אבלים וציוד נלווה לימי השבעה

קיימות חברות רבות המעניקות שירותי השכרה של סוכות אבלים עבור משפחות המצויות בימי אבל. נוסף על אפשרות השכרת סוכת אבלים מרווחת וגדולה עבור המשפחה, אותן חברות מספקות מעטפת שירותי השכרה והובלה של כל הציוד הנדרש לימים אלו כמו השכרת פריטי ריהוט.

מכיוון שבתוך סוכת האבלים המשפחה מתכנסת יחד כדי לקבל את כל המנחמים והמבקרים שמגיעים, זהו המקום בו המשפחה גם נוהגת לערוך את סעודות המצווה בימי האבל וגם את התפילות השונות במהלך היום. משום כך, המשפחה זקוקה גם לפתרונות ריהוט זמניים שישמשו את המבקרים והמנחמים.

חברות ההשכרה מספקות גם את פתרונות הריהוט הנדרשים עבור המשפחה, כמו השכרה של שולחנות עץ גדולים וכסאות פלסטיק שיצבו בתוך הסוכה.

לרוב חברות השכרת סוכות אבלים מספקות גם מגוון שירותי השכרה עבור אירועים שונים ומגוונים, כמו הזמנת אוהלים להשכרה לכל מטרה כמו כנסים, אירועי חברה, ימי עיון וגיבוש המתקיימים במקום פתוח ועוד.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *