סערת השבת בטבריה: רון קובי – “יהיו כמה שיותר מסיבות בשבת”

ראש העיר טבריה האנטי חרדי הנבחר, רון קובי, לא מתנצל על המסיבה שנערכה בלב העיר בליל שבת קודש בהשתתפותו ובעידודו ומצהיר: “יהיו עוד כאלה, וכמה שיותר”

אם חשבנו שחילול השבת ההמוני שנערך בטבריה בשבת האחרונה, במסיבת ענק בלב העיר בהשתתפות ובעידוד ראש העיר האנטי חרדי הנבחר, רון קובי, יהיה אירוע חד פעמי – מתברר שלא.

ראש העיר שנבחר על ידי הציבור החילוני תושב טבריה, רון קובי, שבמשך חודשים ‘הדליק’ את העיר נגד הציבור החרדי, הודיע הבוקר בראיון ל-103 אף.אם. כי הוא מתכוון להפוך את העיר לעיר תיירות שתמשוך אלפים מהציבור החילוני לעיר, והוא מתכנן לעשות אטרקציות בטיילת שימשכו את התיירים – כולל בשבת קודש, כמו שהיה בשבת האחרונה.

בסביבת מפלגתו של המקובל הגה”צ רבי דב קוק שליט”א, אומרים ל’אקטואליק’: “קשה לראות איך המפלגה תכנס לקואליציה, בעוד שלראש העיר רון קובי אין קווים אדומים של סטטוס קוו שנשמר במשך שנים בעיר של מסורת”.

גם פעילים חילונים בעיר זועמים. שלומי אוזן, פעיל חילוני, כתב בפייסבוק: “אפשר היה לרשום ערב מוזיקה וקרחנה עד אור הבוקר, אבל לבוא ולעורר פרובוקציות של יום הולדת של איזה גוי לפני 2000 שנה, זה כבר מגעיל, בלי קשר לדתיים-חילונים. אתה בא ומנסה לגרום לקרע בין התושבים, אל תשכח, אתה ראש עיר של כולם, יש דרך לעשות פעילות”.

ל’אקטואליק’ נודע כי פעילים בציבור החרדי בטבריה, מתכננים אירוע מחאה שיאחד את כל הציבור הדתי והחרדי למען שמירת השבת.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.