סקר וואלה: שס מתרסקת

לו הבחירות היו נערכות היום, מפלגת מרכז בראשה עומדים יו”ר יש עתיד יאיר לפיד, יו”ר כולנו משה כחלון, ואשכנזי הייתה מקבלת 29 מנדטים, בתרחיש הקיים: הליכוד זוכה ל-35, ושס על גבול החסימה

לו הבחירות היו נערכות היום, מפלגת מרכז בראשה עומדים יו”ר יש עתיד יאיר לפיד, יו”ר כולנו משה כחלון, ואשכנזי הייתה מקבלת 29 מנדטים, והופכת להיות המפלגה השנייה בגודלה – אחרי הליכוד בראשות נתניהו שמקבלת 33 מנדטים, יחד עם זאת, החיבור הזה מרסק את המחנה הציוני בראשות אבי גבאי, שבתרחיש כזה מקבל 8 מנדטים בלבד.

מכון המחקר “פאנלס פוליטיקס” בראשות מנחם לזר שדגם בקרב 575 משיבים שמייצגים את כלל האוכלוסייה בישראל, עולה כי הליכוד זוכה ב-35 מנדטים, כשיש עתיד עם 17 מנדטים, הרשימה המשותפת עם 12, והמחנה הציוני בראשות אבי גבאי מקבלת 11 מנדטים. עוד בסקר: הבית היהודי ל-10 מנדטים, יהדות התורה ל-8, מרצ ל-7, כולנו ל-6, ישראל ביתנו ומפלגה חדשה בראשות אורלי לוי מקבלות 5 מנדטים כל אחת.

נתון מעניין הוא שלמרות החיבור בין הרב לעמאר לדרעי, והמחשבה על כך שחיבור כזה יביא לחזרת המצביעים – ש”ס מקבלת 4 מנדטים בלבד, ונראה כי הציבור לא מאמין כי השלום הספרדי הוא אכן בר קיימא. דרעי, מתרסק בסקר מ-5 ל-4 ומדמם על גבול החסימה.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. די לצביעות!!!

    זה די בולט שאתר זה שונא את ש”ס, ואת העומד בראשה, לפחות תנסו להסתיר את זה….
    אך על אפכם וחמתכם מפלגה זו תישאר ותעשה דברים טובים לעם ישראל, עד ביאת משיח צדקינו!

    קובי |
    הגב