סקר: לפיד 21 הליכוד 25

מסקר “מעריב־סופהשבוע” שנערך על ידי מכון “פאנלס פוליטיקס” עולה כי רוב הציבור לא מאמין לגרסת נתניהו שיורד בסקר לעומת חזרתו המטאורית של לפיד

מסקר “מעריב־סופהשבוע” שנערך על ידי מכון “פאנלס פוליטיקס” עולה כי רק 31% מאמינים לגרסת ‘לא יהיה כלום כי אין כלום’ של ביבי, בעוד 56% לא מאמינים. רוב הציבור מאמין שנתניהו נגוע בשחיתות (60%). רק 27% מאמינים שלא.

מנגד, רוב הציבור (46%) סבור שמאחורי חקירות נתניהו עומדים מניעים פוליטיים, רק 35% חושבים שהן מקצועיות

   52% סבורים שהוא צריך לפרוש בעתיד אם יוגש כתב אישום,  ואילו 11% חושבים שצריך לפרוש עכשיו, 12% סבורים שצריך לפרוש כשהמשטרה תמליץ להעמידו לדין, רק ־29% סבורים שצריך לפרוש רק החלטת היועץ המשפטי. 22% סבורים שהוא צריך להמשיך לכהן בתפקידו עד אחרי שיורשע .ופסק דינו יהיו חלוט. מפת המנדטים

על פי הסקר,  הליכוד מקבל 25 מנדטים בראשות נתניהו, 21 מנדטים ללפיד שמזנק בסקר הנוכחי, 16 מנדטים לעבודה של גבאי, בנט עם 12 מנדטים, הרשימה המשותפת 11, כחלון 9, יהדות התורה 8, ליברמן 7, מרצ 6, וש”ס מדשדשת על 5 מנדטים.

נתון נוסף מלמד על היום שאחרי, הליכוד בראשות סער מקבלת מנדט אחד יותר מאשר הליכוד בראשות נתניהו, הליכוד בראשות כחלון (28) והליכוד בראשות בנט (30) מביאים יותר מנדטים לליכוד  אך כל זה  קורה רק לאחר שהמפלגות שלהם מתאחדות עם הליכוד.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אחרי החוצפה של אטיאס לראשי הישיבות מול חכם שלום ברור ששס תתרסק עוד

  השפה השבאבניקית של אטיאס בדיוק כמו גורטאה ומכיאלי מרסקת אותם מבפנים

  מיכל זגורי |
  הגב
 2. והנה לתמימים הבודדים משס שחולמים לעבור את % החסימה תחייכו קצת.נתנו לכם לדמיין 5 מנדט

  יש תסיסה רצינית בשס העירונית דרעי הולך לקבל בגידות מנציגים בכמויות שהוא עלול להתאבד מכך

  רוגני |
  הגב