סרנה מתעקש: “השיירה נעצרה – בגלל הגברת המטורללת”

העיתונאי יגאל סרנה מתעקש היום (שלישי) כי התקרית בכביש 1 אכן התרחשה. האזינו לראיון.

העיתונאי יגאל סרנה שב ומתעקש היום (שלישי) כי התקרית בכביש 1 אכן התרחשה. “אני אומר לך שהשיירה נעצרה – ולא פעם אחת, בגלל הגברת המטורללת”, אמר סרנה שהצליח לגייס את מלוא הסכום עבור התביעה.

סרנה השיק את הקמפיין באתר “giveback”, וביקש מהציבור לתרום עבור הקמפיין,  “מאז מרץ שנה שעברה נאבקנו פרקליטיי ואני במה שאנו רואים כתביעת השתקה”. לדבריו, “להמשך המאבק וליצירת המודעות אני זקוק לתמיכתכם ולעזרתכם”. יותר מ-950 בני אדם תרמו למיזם.

“בשנה של המשפט נחשפו לציבור תמלילי שיחות חשאיות שניהלו ראש הממשלה, נתניהו, והמו”ל שלי בידיעות אחרונות, נוני מוזס, שנתיים טרם התביעה, ובהם עלה שמי כעיתונאי שנוא על ראש הממשלה ומועמד לסילוק ולהשתקה”, הוסיף סרנה .

 

בריאיון שהעניק לרינו צרור בגלי צה”ל, טען סרנה כי “גם נתניהו פרסם בפייסבוק דברים שלא הוכחו מעולם. כולנו מדברים על הצוללות, המתנות, כאילו זה דברים שהוכחו”. סרנה טען כי אפילו ראש הממשלה בנימין נתניהו בעצמו אמר כי “‘זה שלא מוכחים משהו זה לא אומר שזה לא נכון'”.

מקורביו של ראש הממשלה תקפו את סרנה ומסרו כי “בית המשפט קבע שיגאל סרנה הוציא את דיבת בני הזוג נתניהו וחייב אותו בתשלום פיצויים בסכום תקדימי, אך כנראה שההפסד הצורב לא הצליח להרגיע את האובססיביות החולנית שלו ביחס לזוג נתניהו”.

המקורבים מסרו בתגובה כי “בית המשפט גם קבע במפורש שהאירוע הנטען על ידי סרנה לא אירע מעולם ושמדובר בפרסום זדוני ומכוער שנכתב בלשון ארסית ומשתלחת. מוטב שסרנה יעשה חשבון נפש ויפנים את קביעתו של בית המשפט, או לפחות יקרא את דעתם של רבים מעמיתיו, שכתבו על הבושה הגדולה שגרם להם סרנה”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.