עדי ראייה: “הילד החליק כשניסה לחצות את הכביש”

הילד שנהרג בתאונת דרכים בקריית ספר הוא א. בסר ז”ל, המתגורר בבית הוריו ברחוב חתם סופר במודיעין עילית. תושבים בעיר: “המראה היה מזעזע”

הילד שנהרג בתאונת דרכים בקריית ספר הוא א. בסר ז”ל, המתגורר בבית הוריו ברחוב חתם סופר במודיעין עילית. אביו של הילד הוא מלמד בת”ת פרי התורה בעיר. מחקירה ראשונית עולה שהילד החליק כשניסה לחצות את הכביש, ונפגע על ידי האוטובוס. מותו נקבע במקום. המשטרה פתחה בחקירה.

עדי ראייה שהיו בזירה סיפרו כי ראו את הילד נדרס על ידי הנהג הערבי, שכנראה לא הבחין בילד שירד לכביש, “הילד נמעך מתחת לגלגלי האוטובוס”, סיפר עד ראייה שציין כי “זו פעם שנייה שנהג ערבי דורס למוות את ילדי העיר.”

בקבוצת הווטסאפ של נשות מודיעין עילית קיבלו על עצמן הגולשות לומר את כל ספר התהילים בעקבות הטרגדיה הקשה, אחת הנשים העירה כי “יש גם חובה של ‘ונשמרתם’,” וכי “רבני העיר לא מאפשרים לשוטרים לקיים סדנאות חינוך בעניין ‘זהירות בדרכים’.”

כזכור, בשעה 18:28 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב איילון על ילד שנפגע מאוטובוס ברחוב חפץ חיים במודיעין עילית. חובשים ופראמדיקים של מד”א דיווחו על ילד כבן 12 שנהרג במקום וקבעו את מותו.

חובש בכיר במד”א מוטי פישר, סיפר: “כשהגענו למקום המראה היה קשה, ראינו ילד כבן 12 שוכב על הכביש סמוך לאוטובוס, הוא היה מחוסר הכרה ללא נשימה וללא דופק, עם חבלת ראש קשה. ביצענו בדיקות רפואיות ולצערנו בתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו.”

שמוליק סגל מפקד זק״א מודיעין עילית, אמר: ״מדובר בזירה קשה ומזעזעת. כשהגעתי למקום ראיתי ילד כבן 12 שכוב על הכביש סמוך למעבר חציה לאחר שנפגע מאוטובוס, הילד סבל מפגיעה רב מערכתית וצוותי מד״א נאלצו לאשר את מותו במקום. מתנדבי זק״א מודיעין מטפלים בכבוד המת בזירה הקשה. נסיבות האירוע נחקרות ע״י המשטרה במקום.״

משה מילר ויוחנן ברנד חובשים באיחוד הצלה סיפרו: “מדובר בילד הולך רגל שנפגע מאוטובוס. כשהגענו לזירה הילד סבל מפגיעה רב מערכתית וללא רוח חיים. למרבה הצער נקבע מותו בזירת האירוע עקב אופי הפציעות הקשות מהן.”

המשטרה מסרה בתגובה כי, “במוקד המשטרה התקבל דיווח על תאונת דרכים שאירעה ברחוב חפץ חיים במודיעין עלית  על פי הדיווח אוטובוס פגע בילד כבן 12 בעת שחצה את הכביש גורמי רפואה של מד”א נאלצו לקבוע את מותו במקום. כוחות משטרה ובוחני התנועה פתחו בחקירת נסיבות התאונה”.

 

 

 

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.