עד סגירת הגיליון: כך השפיע נתניהו על הכותרות ב’ישראל היום’

הערב פורסם בחדשות 10 פרטי מועדי השיחות בין ראש הממשלה לעורך ישראל היום עמוס רגב, על פי הפרטים שנחשפו, נתניהו שוחח ערב הבחירות 5 פעמים ביום עם עורך העיתון “ישראל היום”

לאחר מאבק משפטי שנמשך שנתיים ימים – הערב פורסם בחדשות 10 מועדי השיחות בין ראש הממשלה לעורך ישראל היום עמוס רגב. נתניהו שוחח ערב הבחירות 5 פעמים ביום עם עורך העיתון “ישראל היום” – כך עולה מפירוט שיחות נתניהו שפרסם חדשות 10.

הפירוט הוגש לבקשת רביב דרוקר – דרך פרקליטות המדינה. ביום שלמחרת, התפרסמה כתבה אודות עמותות השמאל, ונדמה כי לראש המשלה היה חשוב להעביר מסר לעורך העיתון שקיבל ככל הנראה תכתיבים היישר מבית ראש הממשלה.

19 ימים לפני בחירות 2013 שוחח נתניהו עם עורך העיתון לשעבר, עמוס רגב, 15 פעמים בטלפון, כמעט כל יום. שיחות ברובן התקיימו זמן קצר לפני ירידת העיתון לדפוס.

בתאריך 25.1.2015 שוחח נתניהו עם רגב ארבע פעמים בין השעה 22:35 ל-23:56. בעיתון של יום המחרת הכותרת הסבירה את נאומו כנגד אובמה. “הנאום נגד איראן – לא נגד אובמה”, הייתה הכותרת הראשית ב”ישראל היום”.

בתחקיר “המקור” נחשף כי בכל ערב הסתגר עורך ישראל היום עמוס רגב במשרדו רבע שעה לפני חצות, ככל הנראה האיש מעבר לקו היה לא אחר מאשר רה”מ.

בשבוע שעבר, ראש הממשלה בנימין נתניהו חשף נתונים כלליים על מועדי השיחות עם עמוס רגב עורך ישראל היום. על פי הפירוט, נתניהו שוחח 0.75 שיחות בשבוע בממוצע עם אדלסון ו-1.5 שיחות בממוצע עם רגב.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.