עוזרו של הרב יורם אברג’ל הורשע באיומים על ה’רנטגן’

סערת הבחירות המקומיות בעיר בנתיבות מגיעה לסיומה: בית המשפט הרשיע את עמנואל אלישע, עוזרו לשעבר של הרב יורם אברג’יל, באיומים וקשירת קשר לביצוע פשע. אלישע הורשע בעבירות במסגרת הסדר טיעון שעל פיו יוטל עליו עונש מאסר של חמישה חודשים, שיומר בעבודות שירות ובקנס.

סערת הבחירות המקומיות בעיר בנתיבות מגיעה לסיומה: הקרב היה סוער ובאוויר היה ריח של מהפך. לרגע היה נראה כי שלטונו ארוך השנים של ראש העיר המיתולוגי יחיאל זוהר עשוי להגיע לקצו. רבני העיר התפצלו: הרב יורם אברג’יל תמך בזוהר, ואילו הרנטגן, הרב יעקב איפרגן, תמך ביריבו של זוהר – אייל מסיקה. יד ימינו של הרב אבר’יל ועוזרו האישי, עמנואל אלישע, החליט להשתמש בנשק לא קונבנציונלי: הוא פנה לראש ארגון הפשע שלום דומרני – העבריין החזק בדרום.

הרב המקובל מנתיבות נעצר יחד עם עוזרו עמנואל אלישע בחשד שיחד עם שלום דומרני, ראש ארגון הפשע הגדול בדרום, איימו על הרב יעקב איפרגן, “הרנטגן”, כדי שזה יביע תמיכה במועמד שלהם לראשות עיריית נתיבות, יחיאל זוהר.

סניגוריו של הרב אברג’יל הכחישו את החשדות המיוחסים לו. “האיש הזה, שגר בדירת שיכון בנתיבות, עולמו חרב עליו”, אמר עו”ד תמיר סננס. “יחד עמו חרב עולמם של 3,000 אברכים ואנשים שמקבלים משכורות מהמפעל, שהמפעל זה הוא. יש 800 ילדים שאוכלים מהמפעל הזה”.

כעת, ספיחה האחרונים של הפרשה צצים כאשר בית המשפט המחוזי בבאר שבע הרשיע את עמנואל אלישע, עוזרו לשעבר של הרב יורם אברג’יל, באיומים וקשירת קשר לביצוע פשע. לפרשה נקשר גם שמו של העבריין שלום דומרני, ממנו ביקש אלישע להעביר מסרים מאיימים לחצרו של הרנטגן על רקע הבחירות לראשות העיר בנתיבות.

אלישע הורשע בעבירות במסגרת הסדר טיעון שעל פיו יוטל עליו עונש מאסר של חמישה חודשים, שיומר בעבודות שירות ובקנס של 5,000 שקלים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.