עורו נא התעוררו נא: התייצבות קלה במצב פוסק הדור

“מצבו של הרב אנוש אך יציב” – זה העדכון האחרון מבית-החולים “מעייני הישועה”, לשם נשואות עיניהם של העולם החרדי בארץ ובעולם, בעקבות מצבו הקשה של מרן פוסק הדור הגר”ש הלוי וואזנר • בשעות הבוקר מצבו הוגדר קריטי ובני משפחתו הוזעקו למיטתו• הבוקר: גדולי ישראל בקריא לקרוע שערי שמים לרפואתו.

“מצבו של הרב אנוש אך יציב” – זה העדכון האחרון מבית-החולים “מעייני הישועה”, לשם נשואות עיניהם של העולם החרדי בארץ ובעולם, בעקבות מצבו הקשה של מרן פוסק הדור הגר”ש הלוי וואזנר שליט”א המאושפז משושן פורים האחרון בבית החולים.

לאורך היום ייערכו תפילות בהיכלי התורה, תוך תפילה ובקשה לבריאות פוסק הדור.

כרוז מיוחד מסתובב בשכונות החרדיות ומבקש להקדיש את הלימוד ולשאת תפילה לשלומו של מרן.

מצבו של הגר”ש הוחמר במהלך שעות הבוקר המוקדמות וחלק ממערכות גופו קרסו, ובני משפחתו נקראו למיטתו הרופאים הצליחו לייצב את מצבו שמוגדר כעת קריטי אך יציב.

CBFTLKbU0AEXmyu

בני משפחתו של הרב שהוזעקו למיטת חוליו מבקשים מהציבור להתפלל לרפואתו של הרב שמואל הלוי בן רחל. בהיכלי הישיבות ובבתי הכנסת נערכות הבוקר תפילות רבים לרפואתו של הרב ונקראים פרקי תהלים.

גורם בבית החולים אמר בשעה האחרונה: “הוכחתם כבר שתלמידי הישיבות שלכם יכולים להציל את המצב. זה מה שיש לי לומר”. לאחר שבשעות הבוקר מצבו הוגדר קריטי.

יצויין, כי בהיכלי התורה ובבתי המדרשות יתכנסו לתפילה וזעקה בשעות הצהריים לאור קריאת מרן ראש הישיבה הגראי”ל שטיינמן, הגר”ח קנייבסקי והגר”נ קרליץ הבוקר בעיתונות החרדית להעתיר בתפילה לרפאותו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.