עורך הדין של הפלסטיני: “לא בטוח שזה ערבי בכלל”

יממה לאחר חשיפת ‘אקטואליק’ על עדויות סותרות לגבי גרסת הילדה שנפגעה בעיר החרדית, עורך דינו של קטוסה טוען כי מדובר בעלילת דם, “אחר שעיינתי בפרטי התיק אני יכול להגיד לך – מדובר במשפט דרייפוס, התיק יתהפך בימים הקרובים”

יממה לאחר חשיפת ‘אקטואליק’ על עדויות סותרות לגבי גרסת הילדה שנפגעה בעיר החרדית, עורך דינו של קטוסה נפגש הבוקר (ג’) בכלא עופר עם השופט בתיק ועם נציגי הפרקליטות הצבאית ובסיום הפגישה הוחלט על הקדמת הדיון בתיק והוא יערך ככל הנראה כבר מחר.

כזכור, אתמול חשפנו לראשונה כי גורמים בעיר מפקקים בגרסת המשטרה וטוענים כי הפלסטיני כלל לא ביצע את המקרה המחריד.
במשטרה תוהים האם יש מעורבים נוספים בפרשה. תיבדק השאלה אם אכן היו, מה הדרכים האפשריות שצריך לנקוט או לבצע והפעולות כדי לאתר אותם ולעצור אותם.

על פי הדיווח בחדשות 2, במשטרה מדגישים כי הם נותנים אמון מלא בגרסת הילדה. בשלב זה כתב האישום מתבסס אך ורק על הגרסה שלה שהיא הצביעה על החשוד במעשה מול ההכחשה הגורפת של הפלסטיני.

בשיחה עם החדשות Online טען פרקליטו של הנאשם כי “לאחר שעיינתי בפרטי התיק אני יכול להגיד לך – מדובר במשפט דרייפוס, התיק יתהפך בימים הקרובים”.

עוד עולה כי לנאזי עבד אל חמיד קטוסה, בן 46 מכפר קדיס, עשו בדיקת פוליגרף אחת. במהלכה הוא נשאל ארבע שאלות: שאלה כללית, שבה הוא נמצא דובר אמת – ושלוש השאלות האחרות, שהתמקדו במקרה עצמו עצמו, שבהן נמצא דובר שקר. ‎

בשיחה עם החדשות Online אמר עו”ד נאשף דרוויש:”אני אומר בוודאות שאנשים הולכים להיות בהלם מהתוצאה שתתקבל בימים הקרובים”. עורך הדין טען כי ייתכן שזהות התוקף היא שונה: “לא בטוח שזה ערבי בכלל”.

בובה על רקע עיר חרדית

“לא יצא לי לייצג בעבר הרבה תיקי עבירות כאלה”, סיפר בריאיון לאפי טריגר בגלי צה”ל, “זו פעם ראשונה שאני מייצג במשפט צבאי, אבל אני מכיר את החומר של העבירות האלו”. עורך הדין שב וציין כי קטוסה אינו קושר עצמו לילדה. “הוא מנהל חיים נורמטיביים והדבר הזה בא כרעידת אדמה לו ולמשפחתו”.

“המקרה הזה הוא מקרה מאוד ייחודי שמעלה הרבה תהיות – לא רואים הרבה סיפורים כאלו”, טען עורך הדין. “מיוחסים לו בכתב האישום דברים חמורים, אבל לראות איך פוליטיקאים בכירים וראש הממשלה באים ומתייחסים לסיפור – רק בגלל שהוא ערבי לא מגיעה לו חזקת החפות?”.

כזכור, אתמול חשפנו כי גם גורמים בבית הספר, וגם היהודים שמכירים את הפועל הערבי מדיר קדיס טוענים בשיחה ל’אקטואליק’ כי “הוא לא היה בשעת מעשה בדירה המדוברת. לטענתם, הופצו גרסאות סותרות שיכולות לזכות את אותו פועל מחוסר ראיות”.

גורם בעיר עימו שוחחנו טוען כי הפלסטיני שחשוד שביצע את המעשה הנתעב צבע את ביתה של המורה שעובדת בבית הספר בו לומדת הילדה. המורה גם טענה כי הפועל לא יצא כלל מהבית באותם שעות שאירע המקרה. “לפי הנתונים לא מסתדר שהפלסטיני מדיר קדיס ביצע את המעשה” הוא טוען, “במיוחד שבחקירה הראשונה ובבית משפט המשטרה ציינה תאריך ושעה מדוייקים. לאחר שהתברר שביום ובשעה הנ”ל הוא עבד בבית של אחת המורות כל אותו היום והמורה וילדיה היו בבית המשטרה שינתה בכתב האישום לתאריך כללי”.

אותו גורם תוהה עוד כי “איך קורה כזה דבר שב-12 בצהרים ערבי בן 47 מושך בכח ילדה בת 7 מרחק של כמה דקות, ואף אחד לא ראה ולא שמע? בעיר חרדית?”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.